Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
10 yıllık rüya

10 yıllık rüya

Beşiktaş benim çocukluk aşkım. Nouma ve diğer oyuncularla fotoğraf çektirdiğim günden bu yana siyah-beyazlı formayı giymek istedim. Bu imzayı 10 yıldır bekliyordum. Nihayet hayalim gerçek oldu

01.09.2016 02:05

"Beşiktaş benim çocukluk aşkım. Nouma ve diğer oyuncularla fotoğraf çektirdiğim günden bu yana siyah-beyazlı formayı giymek istedim. Bu imzayı 10 yıldır bekliyordum. Nihayet hayalim gerçek oldu"

Beşiktaş'ın, Caner Erkin ve Atınç Nukan'la birlikte transferin bitimine bir gün kala renklerine bağladığı Gökhan İnler, kariyerinin en mutlu günlerini yaşıyor... Beşiktaş'ın çocukluk aşkı olduğunu belirten Gökhan, "Aslında geçen yıl gelecektim. Ancak 7.5 milyon Euro'luk bonservis bedelim buna engel oldu. Pascal Nouma ve diğer oyuncularla fotoğraf çektirdiğim günden bu yana siyah-beyazlı formayı giymek istedim. Bu imzayı 10 yıldır bekliyordum. Nihayet hayalim gerçek oldu" diye konuştu.EMEĞİ GEÇENLERE MİNNETTARIMYıldız futbolcu şöyle devam etti: "Görüşmeler sürerken o kadar heyecanlandım ki, son gece uyuyamadım. Taraftarla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Bu transferin gerçekleşmesinde başta başkanımız Fikret Orman, yöneticimiz Umut Güner olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."'MUTLULUĞU SEÇTİM'BJK TV'ye konuşan Caner çarpıcı açıklamalar yaptı: "Inter'de Frank de Boer bana ön yargılı yaklaştı. Avrupa'dan da teklifler vardı ancak Beşiktaş beni çok istedi. Ben de mutlu olabileceğim yeri seçtim. G.Saray ve F.Bahçe'nin de ekmeğini yedim. Evleneceğim kadın ve ailem küfürü hak etmiyor. Bütün F.Bahçe taraftarından bahsetmiyorum. Vicdansızlar var, vicdanlılar var..."2 YIL İÇİN 3. 852 MİLYON EUROGökhan İnler'le 2+1 yıllık sözleşme yapan Beşiktaş, tecrübeli yıldıza 2 sezon için toplam 3 milyon 852 bin Euro ödeyecek. Gökhan, 2017/18 sezonunda 23 maç oynadığı takdirde sözleşmesi bir yıl daha uzayacak.BEŞİKTAŞ PARA ALACAK!Kartal, Atınç Nukan'ın kiralanması konusunda da şu açıklamayı yaptı: "Atınç'a 2016-2017 sezonunda 750.000 Euro ücret ve 4.000 Euro puan başı ücreti ödenecektir. Ayrıca Leipzig Kulübü şirketimize 100.000 Euro ödeyecektir."OPSİYONU 1 MİLYON EUROBeşiktaş, Caner Erkin için Inter Kulübü'ne herhangi bir kiralama bedeli ödemeyecek. Tecrübeli futbolcunun satın alma opsiyonunun ise 1 milyon Euro olarak belirlendiği bildirildi. Siyah-beyazlılar, Caner'e de yıllık 1 milyon 750 bin Euro garanti para ile kazanılan her puan için 4 bin Euro ücret ödeyecek.

Yorumlar | 0
üye profil