'Kız arkadaşım öldü' dedi kadro dışı bırakıldı! Meğerse ikisini birden...

BB Erzurumspor teknik direktörü Erkan Sözeri, Bursaspor maçı öncesinde takımın kamp yaptığı otele gizlice eskort çağıran Rashad Muhammed'i kadro dışı bıraktığını açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 25.10.2019 21:12
Değiştirme Tarihi: 25.10.2019 21:12
'Kız arkadaşım öldü' dedi kadro dışı bırakıldı! Meğerse ikisini birden...

BB Erzurumspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, mavi-beyazlı ekibin eninde sonunda hedefleri olan şampiyonluğa ulaşacağını fakat herkesin biraz daha sabırlı olması gerektiğini söyledi. Sözeri ayrıca, Rashad Muhammed’in Bursaspor ile oynanan maçtan önce kendine ayrı bir oda tutup oraya misafir çağırdığını bu yüzden kadro dışı kaldığını belirtti.

Erkan Sözeri kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Daha önce kulüp yönetimine 'Kız arkadaşım trafik kazası geçirdi' diye yalan söyleyerek izin alan Rashad Muhammed'in bu kez otel odasına misafir çağırdığı için kadro dışı kaldığını açıklayan Sözeri, "Erzurumspor'a yakışmayan hiçbir futbolcu bu takımda barınmayacak. Rashad Muhammed de yakışmadı ve kadro dışında kaldı. Rashad'ın kadro dışında neden kaldığını açıklayacağım ve isterseniz affedeceğim. Bursaspor gibi bir takımla final derecesinde oynadığımız maçtan önce Rashad otele kredi kartı ile oda tutup misafir çağırmış. Böyle bir oyuncu benim takımımda olamaz, bu futbolcu bu takıma ihanet etmiştir. Bunu açıklamayacaktım ama bazıları İbrahim Akdağ kadro dışı bıraktırdı dediği için açıklama yaptım. Bir oyuncu kadro dışı bırakılıyorsa Erzurumspor'a yakışmadığı için kalmıştır. Ertesi gün sen maça çıkıp maçta yürürsen sen kadro dışı kalırsın" şeklinde konuştu.

Meğerse iki kadınla birden birlikteymiş

Kız arkadaşı Martine Fredriksen olayla ilgili olarak şu açıklamayı yapmıştı: "Rashad ile 17 Şubat Pazar gününe kadar sevgiliydik. Linn Kristine ve benimle aynı anda sevgiliymiş. Biz birbirimizi bulduk ve o sabah bunu Rashad’a söyledik. İkimiz de ondan ayrıldık. Sonra o gün bir anda Rashad’ın Norveç’te sevgilisinin öldüğü yönünde haberler çıktı. Herkes bana ’Öldün mü?’, ’Seni tanımak güzeldi’ diye mesajlar atmaya başladı. Haberlerin hepsini takip ettim. Teknik direktörleri Mehmet Özdilek bile inanmış oyuncusuna. Herkes öldüğümü sanıyor ama ben yaşıyorum. Rashad, Türkiye’deki insanları yanıltıyor." ifadelerini kullandı.

Konu hakkında sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Rashad Muhammed, “Bazı medya kanallarında işlenen haberlerle ilgili tarafıma bir açıklama yapma gerekliliği doğduğunu hissettim. Bursaspor maçı öncesi maçı seyretmek isteyen bir arkadaşımın otelde kaldığı doğru olmakla birlikte arkadaşımla görüşmek veya aynı odada kalmak gibi bir durum asla söz konusu olmamıştır." dedi.