Sosyal Medya

SOSYAL MEDYA

  SOSYAL MEDYA HABERLERİ

  Aubameyang, Beşiktaş videosunu beğendi, sosyal medya sallandıAubameyang, Beşiktaş videosunu beğendi, sosyal medya sallandıB. Dortmund'un yıldız oyuncusu Pierre Aubameyang'ın sosyal medyada beğendiği bir video bir anda büyük etki yarattı, Beşiktaş taraftarında heyecan yarattı.
  Artık sosyal medyaya giremeyecekler!Artık sosyal medyaya giremeyecekler!Ramazanoğlu, belli bir yaşın altındaki çocuklara Youtube, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya kullanımının yasaklanacağını açıkladı.
  Sosyal medyayı salladılar!Sosyal medyayı salladılar!Sosyal medya günün son saatlerinde Arda Turan ve Neymar'ın paylaştığı iki fotoğrafı konuştu!
  Sosyal medya paylaşımlarına ceza!Sosyal medya paylaşımlarına ceza!Okulda çekilen görüntü ve fotoğrafları sosyal medyada paylaşan öğrenciler, disipline sevk edilecek. Sosyal medyadan iftira atan, sarkıntılık yapan, bu mesajları yayan uzaklaştırılacak.
  2014'ün en çok kullanılan sosyal medya sitesi2014'ün en çok kullanılan sosyal medya sitesiAjans Press 2014 yılı verilerine göre yılın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesini belirledi. İşte o sonuçlara göre ilk 10:

  Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

  Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin