şirince

sirince ile ilgili tüm haberleri ve son dakika şirince haber, video, galeri ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 adet haber ve video bulunmuştur.

şirince Haberleri ve Videoları

Hüsran Köyü Şirince

Hüsran Köyü Şirince

Maya takvimine göre Marduk gezegeninin dünyaya çarpmasıyla yaşanacak kıyametten etkilenmeyeceğine inanılan İzmir’in Şirince Köyü’nde yaşayanlar kıyamete değil ama bekledikleri ilgiyi görememenin hüsranını yaşadı.

22.12.2012

Şirince'de 'Kıyamet' Öncesi Sessizlik

Şirince'de 'Kıyamet' Öncesi Sessizlik

Günlerdir “kıyamet”in kopacağı öne sürülen 21 Aralık tarihi geldi. Maya takvimine göre kıyametten etkilenmeyecek İzmir’in Şirince köyü beklenildiğinin aksine turist akınına uğramadı. Şirince’de, basın mensubu ve güvenlik güçlerinin fazlalığı dikkat çekti.

21.12.2012

Şirince ''Kıyamet''e Hazır

Şirince ''Kıyamet''e Hazır

İzmir Valisi Kıraç, Maya takvimine dayanan ''kıyamet inanışı''nın yarattığı ilgi ve merakla 21 Aralık'ta 15-20 bin kişinin Şirince köyünde hazırlıkların tamamlandığını bildirdi.

20.12.2012

Şirince Şimdiden Karıştı!

Şirince Şimdiden Karıştı!

Maya takvimine göre kıyametin kopacağı 21 Aralık'ta, ayakta kalacak olan iki köyden biri olduğuna inanılan İzmir-Şirince'de...

13.12.2012

'Tom Şirince'ye Değil Bizim Köye Gelsin'

"Tom Şirince'ye Değil Bizim Köye Gelsin"

Mahsun Kırmızıgül; 'kıyamet kopacak' diye 21 Aralık'ta Şirince'ye gelecek Tom Cruise'a takıldı...

12.12.2012

Şirince'de 'Kıyamet Günü' Tedirginliği

Şirince'de 'Kıyamet Günü' Tedirginliği

Maya takvimine göre, ''bu yıl 21 Aralık'ta kıyamet kopacağı, kıyametten İzmir'in Şirince köyünün etkilenmeyeceğine'' yönelik inanışla oluşan yoğun ilgi, Şirince sakinlerini endişelendirmeye başladı.

07.12.2012

Şirince'de Mahşer Günü!

Şirince'de Mahşer Günü!

Maya takvimine göre, 21 Aralık'ta kopacak kıyametten bir tek Şirince kurtulacak. Bu nedenle köye dünyanın dört yanından akın devam ediyor.

30.10.2012