Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Zuckerberg Şirketi İçin Bir Risk Faktörü Olabilir mi?

Zuckerberg Şirketi İçin Bir Risk Faktörü Olabilir mi?

Birkaç gün sonra gerçekleşecek halka arz için geri sayıma geçen Facebook, pek alışılmadık bir sorunla karşı karşıya

14.05.2012 15:21

Birkaç gün sonra gerçekleşecek halka arz için geri sayıma geçen Facebook, pek alışılmadık bir sorunla karşı karşıya: Kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg’ün giyim stiline getirilen eleştiriler.

 

Halka açılmanın eşiğinde bulunan bir şirket, başta finans çevreleri ve yatırımcılar olmak üzere çeşitli   gruplar tarafından enine boyuna ele alınır ve değişik açılardan masaya yatırılır. Gelgelelim, konu Facebook olduğunda, irdelenen konular arasına normalde pek üzerinde durulmayan bir alan daha katılıyor: Bugün itibariyle 28. yaşını dolduran genç CEO’nun giyim kuşam konusundaki tercihleri.  

Haber ile ilgili metin girin!.  

Yukarıda sözünü ettiğimiz çevreler, bu konuda ikiye ayrılmış durumda: Genç girişimcinin giyim tarzını çeşitli nedenlerle uygun bulmayıp eleştiride bulunanlar ve yaratıcı kişilerde bu gibi durumların hoşgörü ile karşılanması gerektiğini belirterek onu savunanlar. 2004 yılında Facebook’u hayata geçirip, ekibi ile birlikte bu noktaya taşıyan CEO’ya analistlerden gazetecilere, yatırımcılardan ekonomi muhabirlerine kadar geniş bir yelpazeden eleştiriler geliyor.Kaynak:www.scroll.com.tr

Yorumlar | 0
üye profil