Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Xbox Hayranlarının En Sevdiği Oyunlar Belli Oldu

Xbox Hayranlarının En Sevdiği Oyunlar Belli Oldu

Sizce Xbox 360 kullanıcılarının en çok oynadığı oyunlar hangileridir? Eğer aklınızda bir tahmin varsa, şimdi onu kontrol etmenizin tam zamanı.

17.05.2012 17:08

Sizce Xbox 360 kullanıcılarının en çok oynadığı oyunlar hangileridir? Eğer aklınızda bir tahmin varsa, şimdi onu kontrol etmenizin tam zamanı. Oyun dünyasının en önemli iki konsolundan birisi olan Xbox 360'ın yeni istatistikleri basınla paylaşıldı. Microsoft'tan gelen bu verilerde, son tarih 7 Mayıs olmak üzere en çok oynanan oyunların farklı kategorilerde düzenlenmiş hallerini görüyoruz.

Haber ile ilgili metin girin!.Örneğin Xbox 360 kullanıcılarının XBL üzerinden en çok oynadıkları online yapım Modern Warfare 3 oldu. Bu sonuç açıkçası bizi pek şaşırtmadı. Eminim ki sizde de aynı etkiyi yaratmıştır. Bununla birlikte oyun severlerin bu konsolda en çok oynadıkları arcade yapım ise, artık bir fenomen haline gelen Minecraft. Bu fenomenin ardından gelen isimlerse, ilk iki yapıma göre ismini biraz daha az duyduğumuz yapımlar. Örneğin ikinci sırayı Trials Evolution alırken üçüncülüğe ise The Walking Dead oturuyor. Liste böyle uzayıp gidiyor. Ancak son birkaç haftadır liderler hiç değişmiyor. Bakalım önümüzdeki aylarda yayınlanacak yeni listelerde birinci sıralarda herhangi bir değişiklik görebilecek miyiz? >> Sizin bu konsolda en çok oynadığınız yapım hangisi?Uncharted’ın Yapımcıları Bunu Yaptı!
Yorumlar | 0
üye profil