X-Men fanları Danny DeVito'nun Wolverine olması için imza topluyo

Serinin hayranları, Wolverine rolünde Danny DeVito'yu görmek istiyor...

Yayınlanma Tarihi: 02.12.2019 15:39
Değiştirme Tarihi: 02.12.2019 15:39
X-Men fanları Danny DeVito'nun Wolverine olması için imza topluyo

X-Men serisi için bir devir sona erdi ama yakın zamanda Mutantlar'ı Marvel Sinematik Evreni içerisinde göreceğiz. Tarihi tam belli olmayan bu hadise için en önemli soru, Wolverine rolünü kimin oynayacağı. Hugh Jackman, bu karakteri canlandırdı ve adeta emekliye ayrıldı. Serinin fanları ise her platformda bu konuyu tartışıyor.

Daha önce, Daniel Radcliffe, Keanu Reeves, Taron Egerton, Scott Eastwood gibi isimlerin adı gündeme taşınmıştı ama son isim bir hayli ilginç. 75 yaşındaki Danny DeVito şu an hayranların en üst sırasında. Hatta bunun için bir imza kampanyası bile başlatıldı ve 50 binin üzerinde imza atıldı. Change.org sitesi üzerinden düzenlenen kampanya büyüyerek devam ediyor.

Danny DeVito, daha önce Tim Burton'ın Batman Returns filminde Penguen rolüyle karşımıza çıkmıştı. Wolverine'in çizgi romanlarda boyunun kısa olması da önemli bir etken. Bakalım bu bilgiler DeVito'ya rolü getirecek mi? Pek sanmıyoruz ama Marvel, DeVito'ya ufak bir rol vererek herkesi mutlu edebilir. (Beyazperde)