Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Windows Phone 8 Yüklü İlk Nokia

Windows Phone 8 Yüklü İlk Nokia

Nokia’nın bütün planlarını üzerine kurguladığı Windows Phone 8 işletim sistemini taşıyan ilk akıllı telefona dair bir takım bilgiler sızdırıldı.

09.08.2012 15:38

Nokia’nın bütün planlarını üzerine kurguladığı Windows Phone 8 işletim sistemini taşıyan ilk akıllı telefona dair bir takım bilgiler sızdırıldı.Nokia ve Microsoft’un büyük umutlar bağladığı Windows Phone 8, çağı yakalayan özellikleri ve farklılık yaratan kullanıcı arabirimi ile dikkat çekmişti. Microsoft’un her geçen gün yeni bir özelliğinden bahsettiği mobil işletim sistemini taşıyan ilk cihazlar da artık yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Windows Phone odağında haberler yapan bir haber sitesine göre Nokia’nın ilk Windows Phone 8 telefonu hazır. Cihaza dair bir takım görselleri de paylaşmaktan geri durmayan site, cihazın özelliklerine dairse bir bilgi vermiş değil. Görsellerden Lumia 800 ve Lumia 900 ile çok benzer bir tasarıma sahip olduğunu gördüğümüz cihazın resmi olarak duyurulabileceği en erken tarih ise Eylül ayının başında düzenlenecek olan Nokia World etkinliği olarak tahmin ediliyor.Android İşletim Sistemine Sahip Uygun Fiyatlı 10 Akıllı TelefonYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil