Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Uygun Fiyatlı Moto X Kapıda

Uygun Fiyatlı Moto X Kapıda

Geçtiğimiz hafta içerisinde tanıtılan Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto X sahip olduğu yenilikçi özellikleriyle göz dolduruyor.

13.08.2013 10:59

Geçtiğimiz hafta içerisinde tanıtılan Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto X sahip olduğu yenilikçi özellikleriyle göz dolduruyor.  Motorola Moto X iki yıllık kontratlı 199 dolardan satışa sunulmuş durumda. Eğer kontratsız almak istiyorsanız 16 GB’lık modeli 575 dolar ve 32 GB’lık modeli 629 dolardan alıcı bulacak. Ürünün fiyatlarına baktığımızda biraz yüksek olduğunu görüyoruz. Moto X ilk tanıtıldığında özellikle Google’ın akıllı telefonu Nexus 4 ile karşılaştırıldı. Bu karşılaştırmaya bakıldığında Nexus 4 ile Moto X arasında 300 dolara yakın fark olduğu gözüküyor. Bu kadar fiyat farkı Moto X’in satışlarını etkileyecektir.

Moto xBu durumu farklı yorumlayanlarda var aslında. Motorola’nın Moto X’in fiyatını yüksek tutmasındaki başlıca sebep düşük fiyatlı bir model daha çıkaracak olması diye yorumlanıyor. Bu yeni Motorola modelinin de tıpkı Nexus 4’te olduğu gibi 300 dolar seviyelerinde satışa sunulması planlanıyor. Muhtemelen Moto X modeli uzak doğu ülkelerine yollanmayacak. Bu yeni uygun fiyatlı model ile Motorola uzak doğuda da satışlarını arttırmak peşinde.TP-LINK AC1750 Mercek AltındaYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil