Usta bir mafya destanı: Martin Scorsese imzalı The Irishman 2019'un en iyi filmi seçildi

Usta bir mafya destanı: Martin Scorsese imzalı The Irishman 2019'un en iyi filmi seçildi
Yayınlanma Tarihi: 04.12.2019 11:16 | Değiştirme Tarihi: 04.12.2019 11:19

1 Kasım'da sinemalarda 27 Kasım'da ise Netflix'te izleyiciyle buluşan Martin Scorsese imzalı The Irishman, National Review of Board tarafından yılın en iyi filmi seçildi. 3 saat 30 dakikalık süresiyle dikkat çeken filmde Robert De Niro, Al Pacino e Joe Pesci yer alıyor. 

Efsane isimlerin başrolünde yer aldığı, Martin Scorsese'nin son filmi The Irishman, vizyon macerasında 1 ayı henüz doldurmuşken ABD’deki National Review of Board tarafından yılın en iyi filmi seçildi. 

Bir mafya tetikçisi Frank Sheeran'ın (Robert De Niro) hayatından yola çıkılarak beyazperdeye aktarılan The Irishman'de, Amerikan tarihinin en gizemli suç olaylarından biri olan işçi lideri Jimmy Hoffa'nın ortadan kayboluşuna da değiniliyor.

National Review of Board Başkanı Annie Schulhof, 2019'un en iyi filmi olarak seçilen The Irishman için, "Zengin, hareketli, güzel dokulu bir film" ifadelerini kullandı ve ekledi: Usta bir mafya destanı

NRB’nin verdiği ödüllerde Quentin Tarantino, son filmi Once Upon A Time…In Hollywood filmi ile en iyi yönetmen, Brad Pitt yine aynı filmdeki performansı ile en iyi yardımcı erkek oyuncu seçildi. En iyi erkek oyuncu ödülünü Uncut Gems filmindeki performansı ile Adam Sandler alırken, Judy’deki oyunculuğu ile en iyi kadın oyuncu ödülünü Renée Zellweger almayı başardı. 

Ocak ayında gerçekleştirilecek törende oyuncular ödülleriyle buluşacak. 

THE IRISHMAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Webtekno