Ünlü grup Gece Hesapta Aşk’ta!

Ünlü grup Gece Hesapta Aşk’ta!
Yayınlanma Tarihi: 02.02.2016 11:45 | Değiştirme Tarihi: 02.02.2016 16:30

Türkiye’de çekilen en iyi gençlik filmi olmaya aday ‘Hesapta Aşk’ta şarkılarıyla uzun süredir hayatımızda olan Gece grubu da yer alıyor

İki genç kız, bir ergen kardeş, iki yakışıklı ve İstanbul. Ezgi (Meriç Aral), sosyal medyada tanışıp hoşlandığı Mert’in (Burak Tozkoparan) peşinden en yakın arkadaşı Didem (Derya Şensoy) ve ergen kardeşi Musti’yle (Kutay Kalabalık) İstanbul yoluna düşer. Değil ergenliği doruklarında yaşayan kardeşi, meraklı ve sosyal medya düşkünü annesi bile ona engel olamaz. 

 

Büyük hayallerle çıkılan bu yolda, beklentiler ve gerçekler birbirinden ayrılır. Kafasını dağıtmak isteyen genç kızlarımız Ezgi ve Didem, kendilerini sevilen müzik grubu Gece’nin konserinde bulurlar ve günümüzün gözde mekanlarından Kloster’da felekten bir gece çalmaya hazırdırlar.

 

Şarkılarıyla uzun süredir hayatımızda olan Gece grubu, 7’den 70’e birçoğumuzun favorisi haline geldi bile. Kimimiz “Derbeder” şarkısını dinlerken gençliğine dönüyor, kimimizde bu şarkıyı söylerken tam da bu günlerinin içinde. Hesapta Aşk filmi için konser veren grup, sevenlerini 12 Şubat’tan itibaren bu filmi izlemeye davet ediyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.


Yeni sezonda 

Yönetmen: Gönenç Uyanık
Yapımcılar: Ender Sevim – Müge Kolat – Birol Akbaba
Yapımcı Firmalar: DEPOfilm – İmaj
Senaryo: Zafer Külünk
Görüntü Yönetmeni: Michel Dierickx
Genel Koordinatör: Nesra Gürbüz
Sanat Yönetmeni: Erhan Usta
Kurgu: Erhan Acar
Kostüm Tasarım: Ayşe Uyanık, Aslı Akal
Oyuncular: Meriç Aral, Derya Şensoy, Burak Tozkoparan, Fırat Altunmeşe, Kutay Kalabalık, Özlem Çakar, Bennu Gerede, Burhan Öcal, Caner Özyurtlu, Yasin Çam, Mustafa Kalabalık