Ufuk Bayraktar’ın başrolünde yer aldığı "Dayı: Bir Adamın Hikayesi" filminin vizyon tarihi belli oldu

Ufuk Bayraktar’ın başrolünde yer aldığı 'Dayı: Bir Adamın Hikayesi' filminin vizyon tarihi belli oldu
Yayınlanma Tarihi: 12.03.2020 16:07
Değiştirme Tarihi: 12.03.2020 16:13

Senaryosunu Serkan Öztürk ve Ufuk Bayraktar'ın yazdığı "Dayı: Bir Adamın Hikayesi" filminin vizyon tarihi belli oldu, tanıtım videosu da yayınlanan film, seyirci ile buluşmayı bekliyor.

Yeni bir proje ile film sektörüne dönüş yapan Ufuk Bayraktar'ın canlandıracağı karakter "Ezel dizisindeki Ramiz Karaeski mi?" şeklinde soruları akla getirmişti. Filmin konusuna dair açıklama geldi ve filmin vizyon tarihi belli oldu...

6 Kasım 2020 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak filmin yıllar önce Ufuk Bayraktar’ın canlandırdığı "Ramiz Dayı" karakterini konu almadığı, adil ve sevilen bir kabadayının hikayesinin anlatılacağı bilgisi paylaşıldı.Haber ile ilgili metin girin!.

UFUK BAYRAKTAR KİMDİR?

Ufuk Bayraktar, 12 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası Cevahir Bayraktar Trabzonlu olup, annesi Şenel Bayraktar Kilislidir. Ufuk Bayraktar’ın bir abisi ve bir de kız kardeşi vardır. Lise eğitimini Gürsoy Koleji'nde tamamladıktan sonra eğitim hayatını bitirip babasının Cihangir'de işlettiği Firuzağa Kahvesi'nde iş hayatına başlamıştır. Babasının yanında çalışırken 2003 senesinde yönetmeni Zeki Demirkubuztarafından keşfedilmiş ve Türk televizyon tarihine kazandırılmıştır.