Türkiye'nin yenilikçi çağdaş sanat platformu

Türkiye'nin yenilikçi çağdaş sanat platformu
Yayınlanma Tarihi: 28.12.2015 10:42 | Değiştirme Tarihi: 28.12.2015 10:42

Türkiye'nin yenilikçi çağdaş sanat platformu olan artnivo.com internet sitesi üzerinden çağdaş sanatçılara görünürlük ve ulaşılabilirlik imkanı sunuyor.

Türkiye'nin yenilikçi çağdaş sanat platformu olan artnivo.com internet sitesi üzerinden çağdaş sanatçılara görünürlük ve ulaşılabilirlik imkanı sunarken, Ekim ayında açılan, Şişhane’de yer alan ikonik Nejat Eczacıbaşı Binası’ndaki yeni proje alanında da çarpıcı sergilere ev sahipliği yapıyor. artnivo.com, Ocak ayına hem yenilenmiş websitesi ile, hem de proje mekanındaki yeni sunumlarla başlıyor.

artnivo.com websitesi yeni tasarımıyla sanat izleyicisiyle buluşuyor

2016’ya yeni websitesi ile başlayan artnivo.com, daha canlı bir tasarım ve kullanımı kolay yeni yüzüyle online sanat eseri satın almayı, sanat haberlerine ulaşmayı, koleksiyonerlerin seçkilerini takip etmeyi, sanatçı röportajları izlemeyi ve online sergi gezmeyi daha da kolaylaştırıyor ve sanat severleri çağdaş sanata bir adım daha yaklaştırıyor.

artnivo.com, Ocak ayı süresince Online Sergi  bölümünde Melis Terzioğlu’nun Ali Bilge Akkaya, Alp Sime, Esra Rotthoff, Kerem Ozan Bayraktar, Nazif Topçuoğlu ve Volkan Aslan’ın yer aldığı fotoğraf seçkisine yer veriyor. Sanatçı Atölyesi’nde ise Ali Şentürk’ün Hacettepe Üniversitesi’ndeki atölyesinden bir video karşımıza çıkıyor. Sanatçı üretiminden bahsederken, aynı zamanda sene sonunda artnivo.com project space’te açılacak solo sergisinin de ipuçlarını veriyor. Farklı mesleklerden konukların yer verildiği Sizin için Seçti kısmında ise artnivoker’lar için seçilen eserleri, konuğun kendi yorumuyla görebiliyoruz.

artnivo.com project space Ocak ayında yeni ve farklı bir sunumla karşınızda

Temsil ettiği sanatçılara görünürlük kazandırmayı amaçlayarak gerçekleştireceği solo ve karma  sergilerin yanı sıra, düzenleyeceği etkinliklerle de mekanı yaşayan bir alana dönüştüren artnivo.com’un proje alanı şu günlerde bir koleksiyoner evine dönüştü. Mudo sponsorluğunda gerçekleşen sunum dahilinde her hafta farklı asımların gerçekleştirileceği seçkide artnivo.com sanatçılarının çeşitli medyumlardaki eserleri artnivo.com project space’te görülebilecek.

“Reloaded” sergisi devam ediyor

Açılışını Kasım ayında yapan, Ahmet Rüstem Ekici, Çağrı Saray, Eylül Ceren Ersöz, Jacqueline Roditi, Manolya Çelikler, Neslihan Karaağaç, Öykü Ersoy, Özge Enginöz ve Sadık Arı'nın katıldığı küpler projesinin devamı olan “Reloaded” sergisi ise Zorlu PSM’de 24 Ocak 2016’ya kadar izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

artnivo.com project spaceZiyaret Saatleri:
Salı - Cuma 11:00 - 19:00Cumartesi 12:00 - 18:00

Zorlu PSM
Ziyaret Saatleri:Her gün 10:00 - 21:00

İletişim:art@artnivo.com0212 225 63 26Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Caddesi, No.5BŞişhane 34433İSTANBUL