The Handmaid's Tale'in yıldızı Elizabeth Moss'tan yeni müzikal film

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2019 17:15 | Değiştirme Tarihi: 26.02.2019 17:18

Son yıllarda dizi sektörüne damga vuran The Handmaid's Tale'in yıldız oyuncusu Elizabeth Moss'un yeni filmi, vizyona girmek için gün sayıyor. 

"Her Smell" isimli müzikal film, dram türündeki filmler arasında yerini alıyor. Başarılı oyuncu Elizabeth Moss'un, bir rock müzisyenine hayat verdiği ''Her Smell'' filminin fragmanı sinema severler ile paylaşıldı. 

Dünya prömiyerini Uluslararası Toronto Film Festivali'nde yapan müzikal dram türündeki filmin başrolünü, Mad Man dizisindeki Peggy rolü ile akıllara kazınan Golden Globe ödüllü başarılı oyuncu Elizabeth Moss üstleniyor. "Her Smell" filminin yönetmen ve senarist koltuğunda ise Amerikalı yönetmen Alex Ross Perry oturuyor.

Her Smell, Amerika'da vizyona 12 Nisan 2019 tarihinde girerken Türkiye'deki vizyon tarihi henüz bilinmiyor. 

Türk İşi Dondurma: Avrupa Prömiyer'i Londra’da

Türk İşi Dondurma’nın Avrupa prömiyer’i, “Türk Filmleri Haftası” kapsamında Londra’da yapılacak. 24-30 Nisan tarihleri arasında, bu yıl ikincisi düzenlenen etkinliğin ‘açılış filmi’ olarak 28 Nisan tarihinde tüm sinemaseverlerle buluşacak

Game of Thrones 6. sezon senaryosu sızdı!

Efsanevi dizi Game of Thrones'un final sezonu olacak olan 6.sezon bölümleri için geri sayım başladı. Birbirinden şaşırtıcı olaylara sahne olacağa benzeyen yeni sezon hakkında herkesten önce haberdar olmak için sızan senaryoya göz atmak isteyebilirsiniz

Yeni Star Wars filmi hakkında ilk ipuçları

Game of Thrones dizisinin yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss tarafından hazırlanan yeni Star Wars filmi Sith dönemi olarak da bilinen Old Republic döneminde geçebilir. Yeni bir üçlemenin ilk parçası olacağı düşünülen filmin prodüksiyonuna bu sonbaharda başlanması bekleniyor.

Ali Sunal'lı "Hareket Sekiz"in çekimleri başlıyor!

Uluslararası polisiye ve komedi filmi Hareket Sekiz'in çekimleri başlıyor.