"Terminatör: Kara Kader" ne zaman vizyona girecek?

'Terminatör: Kara Kader' ne zaman vizyona girecek?
Yayınlanma Tarihi: 02.11.2019 18:00 | Değiştirme Tarihi: 02.11.2019 18:00

Beyaz perdenin efsanelerinden Terminatör serisinin yeni filmi sinemalardaki yerini aldı!

James Cameron'ın yaratıcısı olduğu orijinal Terminatör serisinin devam filmi Terminatör: Kara Kader, sinemalardaki yerini aldı.

Orijinal filmleri beğenen eleştirmenler tarafından tam not alan ve Tim Miller'ın yönetmen koltuğuna oturduğu Terminator: Dark Fate'in biletlerini ise buradan alabilirsiniz!

Sinemalarda izleyicilerini bekleyen Terminatör: Kara Kader'in konusu ise şöyle: Terminatör: Kara Kader, gelecekten gelen Terminatörlere karşı zorlu bir mücadeleye giren Sarah Connor'ın hikayesini konu ediniyor. Sarah Conor'ın Mahşet Günü'nü engellemesinin ve insan ırkının kaderini yeniden belirlemesinin üzerinden yıllar geçmiştir. Dani Ramos, kardeşi ve babasıyla ile birlikte Mexico City'de kendi halinde yaşayan bir kadındır. Ancak gelecekten süper asker özelliklerine sahip olan Rev-9 adındaki yeni bir Terminatör, Dani'yi öldürmek üzere geçmişe gelir. Dani'nin kurtulma şansı, Grace ve Sarah Conor'a bağlıdır. Grace de gelecekten gelen bir süper askerdir. Bu sırada Rev-9, hiçbir şeyi umursamadan hedefine giden yolda karşısına çıkan her şeyi yok ediyordur. Dani, Grace ve Sarah'nın yolu sonunda T-800'e düşecektir. Sarah'nın geçmişi, onların tek umudu olur.

"Terminatör: Mahşer Günü"nde yaşananların ardından gelecek olan ve aradaki filmleri yok saymayı hedefleyen "Terminatör: Kara Kader"de serinin sevilen karakterlerinden Sarah Conor'ı canlandıran Linda Hamilton ve serinin demir başı ve rolüyle bütünleşmiş olan oyuncusu Arnold Schwarzenegger, bir kez daha bir araya geliyor. James Cameron'ın yaratıcısı olduğu serinin yeni filminin yönetmenliğini Deadpool filminden tanıdığımız Tim Miller' üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sarah Conor'ı canlandıran Linda Hamilton ve serinin demir başı Arnold Schwarzenegger'in yanı sıra; Blade Runner 2049, Black Mirror ve Halt and Catch Fire yapımlarından tanıdığımız yıldızı parlayan oyuncu Mackenzie Davis, Before I Fall, Rock of Ages gibi yapımlardan tanıdığımız Diego Boneta, filmin kötü ölüm makinesi Rev-9 olarak Gabriel Luna ve "2091", "Lady", "La Vendedora de Rosas" dizilerinden hatırladığımız Natalia Reyes gibi isimler de yer alıyor. Serinin en sevilen filmi olan Terminatör: Mahşer Günü'nde genç John Connor'a hayat vermiş olan Edward Furlong bir kez daha ikonik role geri dönüyor.