Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Temple Run 2 Çıktı! Hemen İndirin

Temple Run 2 Çıktı! Hemen İndirin

Mobil oyun dünyasının en başarılı yapımlarından biri olan Temple Run, ikinci sürümü ile hem Android hem de iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

30.01.2013 08:48

Mobil oyun dünyasının en başarılı yapımlarından biri olan Temple Run, ikinci sürümü ile hem Android hem de iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Imangi Studios tarafından geliştirilen Temple Run, iOS için ilk çıktığında tüm dünyada büyük bir başarı yakalamıştı. Kısa sürede mobil oyun dünyasının efsaneleri arasına adını yazdıran yapım, sonrasında aynı başarıyı Android’de devam ettirmişti.

Oyunun ilk sürümü toplamda 170 Milyon’un üstünde indirilmiş.

Şimdi de ikinci sürümü ile oyun severlerin karşısına çıkan Temple Run 2’de macare kaldığı yerden devam ediyor. Yine aynı doku ile geliştirilen grafikler, oyunun havasını korurken, eklenen nesneler oyuna ayrı bir zenginlik katmış. iOS sürümü yayınlandıktan ilk dört gün sonra 20 Milyon’dan fazla indirilerek adeta rekor kıran Temple Run 2, bugün itibariyle Google Play Store’da da aynı başarıyı yakalamak için yerini aldı. Oyunun Android sürümünü ücretsiz olarak buradan, iOS sürümü de buradan hemen indirebilirsiniz.Karne Hediyesi En İyi Akıllı TelefonlarYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil