Steve Jobs’ın Elinin Değdiği Son iPhone Olacak!

Steve Jobs’ın Elinin Değdiği Son iPhone Olacak!
Yayınlanma Tarihi: 19.05.2012 04:14 | Değiştirme Tarihi: 19.05.2012 04:15

Bu yıl içinde duyurulacağına kesin gözüyle bakılan yeni iPhone için söylentiler aldı başını yürüdü. Gün geçmiyor ki altıncı nesil iPhone için çarpıcı bir detaya dair haber yapılmasın.

Bu yıl içinde duyurulacağına kesin gözüyle bakılan yeni iPhone için söylentiler aldı başını yürüdü. Gün geçmiyor ki altıncı nesil iPhone için çarpıcı bir detaya dair haber yapılmasın.The Wall Street Journal, Reuters gibi kaynaklar, yeni iPhone’un 4  inçlik bir ekrana sahip olacağı konusunda hemfikir oldu.

  Jobs’ın Son Eseri… Bugün ortaya çıkan bir haber ise çarpıcı bir detayı daha gün yüzüne çıkarıyor. Boomberg’in çeşitli kaynaklar ve çalışanlar tarafından doğrulandığını iddia ettiği habere göre yeni iPhone, Steve Jobs’ın üzerinde çalıştığı son ürün olacak. Bu yönüyle çok daha fazla önem taşıyan altıncı nesil iPhone, Eylül veya Ekim ayında tanıtılabilir. Aradaki dört aylık dönemde ise hayranlık uyandırıcı söylemlerin müthiş bir hızla yayılacağı kesin. Bu söylentiler içindeyse “Apple A5X işlemci mi kullanılacak yoksa A6 mı, 30pin bağlantı yuvası iptal ediliyor mu?” gibi sorular, gündemi meşgul eden konuların başında gelecek şüphesiz.