Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Steam Greenlight da Nedir?

Steam Greenlight da Nedir?

Valve'nin geliştirdiği Steam platformu, yeni bir uygulamaya ev sahipliği yapacak. Peki Steam Greenlight adı verilen bu uygulama ne işe yarıyor?

11.07.2012 11:00

Valve'nin geliştirdiği Steam platformu, yeni bir uygulamaya ev sahipliği yapacak. Peki SteamGreenlight adı verilen bu uygulama ne işe yarıyor?  Steam platformunda yeni bir uygulama start alıyor. Steam Greenlight adlı uygulama, kullanıcıların eline yeni bir imkan verecek. Öyle ki, artık kullanıcılar hangi oyunun Steam'de yayınlanmasını istediklerini belirleyebilecek. Valve, SteamGreenlight üzerinden geliştirilmekte olan oyunların bilgilerini ve görsellerini paylaşarak, bir nevi kullanıcıları için oyunları yoruma açacak. Üstelik bu platform üzerinden yapımcılar da kendi mesajlarını kullanıcılara iletebilecek.

Steam Greenlight'ı kullanan oyun severler, bu imkanlar neticesinde oyunları değerlendirip, hangi yapımın Steam'de yayınlanmasını istediklerini topluluk oluşturarak Valve ile paylaşacak. Bu sayede Valve, daha çok beklenen oyunları Steam üzerinden yayınlamaya başlayacak... Greenlight uygulaması 30 Ağustosta başlayacak... >> Windows 8 Ne Zaman Yayınlanacak?Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil