Sosyal izolasyon sebebiyle koronavirüs günlerini evde geçiren çocuklara, ünlü aktör Tom Hardy hikaye okuyacak

Pandemi nedeni ile günlerini evde geçiren çocuklara moral olması için BBC ekranlarında hikayeler okuyacağını duyuran ünlü aktör Tom Hardy, söylediği sözlerle sevenlerini duygulandırdı. "Buna benzer günlerde kendimi güçlü ve mutlu hissederim ama diğer günlerde birinin bana sarılmasına ihtiyacım olur" diyen Tom Hardy ve okuyacağı hikayeler ile ilgili detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 16.04.2020 13:39
Değiştirme Tarihi: 16.04.2020 13:40
Sosyal izolasyon sebebiyle koronavirüs günlerini evde geçiren çocuklara, ünlü aktör Tom Hardy hikaye okuyacak

Televizyon ekranlarında ilk defa göreceğimiz ünlü aktör Tom Hardy, Inception, Mad Max: Fury Road, Venom, Locke, Taboo, Peaky Blinders gibi yapımlarla hafızalarımıza kazanmıştı.

Zorlu geçen korona günlerinde, henüz okula başlamamış olan çocuklar için 6 farklı hikayeyi BBC ekranlarında seslendirecek Hardy'nin okuyacağı 5 hikaye ise şu kitaplardan oluşuyor:

-Hug Me, Simone Ciraolo

-Under The Same Sky, Robert Vescio ve Nicky Johnston

-There’s A Tiger In The Garden, Lizzy Stewart

-Don’t Worry, Little Crab, Chris Haughton

-The Problem With Problems, Rachel Rooney ve Zehra Hicks

BBC ekranlarında yayınlanacak 6. hikaye kitabı ise yıl sonlarına doğru minik dinleyicileriyle buluşacak. Bu nedenle son hikaye henüz açıklanmadı.

Oyuncu daha önce de birçok kez "Bedtime Stories" adı altında birçok hikaye okumuştu. Hardy, bu seferki etkinlik hakkında şu sözleri sarf etti:

"Merhaba, ben Tom. Buna benzer günlerde kendimi güçlü ve mutlu hissederim ama diğer günlerde birinin bana sarılmasına ihtiyacım olur. Bugünün yatma zamanı hikayesi Felipe adında birinin ona sarılmasını isteyen bir kaktüs ile ilgili. Sonunda Felipe ona sarılacak birini buluyor. Her zaman sevdiğiniz insanlara sarılmanız mümkün değildir. Ama onlar hep kalbinizdedir."
Tom Hardy, coronavirüs salgını sona erdiğinde film projelerine devam edecek gibi görünüyor. Başka Venom 2 olmak üzere çekimleri tamamlanan Fonzo, henüz başlanmayan War Party ve Mad Max: Wasteland, oyuncunun gelecek filmleri arasında bulunuyor.