Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Siri’ye Göre En İyi Akıllı Telefon Lumia 900

Siri’ye Göre En İyi Akıllı Telefon Lumia 900

Son günlerde dünyanın en çok eleştirilen isimlerinin başında gelen Nokia, son olarak ABD pazarında kullanıcılara sunduğu Lumia 900 modeliyle eski günlerine dönmeye çalışıyor.

13.05.2012 14:22

Son günlerde dünyanın en çok eleştirilen isimlerinin başında gelen Nokia, son olarak ABD pazarında kullanıcılara sunduğu Lumia 900 modeliyle eski günlerine dönmeye çalışıyor. Satış rakamlarına baktığımızda Finlandiya’lı üretici bu durumun bir hayli gerisinde kalmış olsa da Stephan Elop dışında Lumia 900’ün en iyi akıllı telefon olduğunu düşünen biri daha var.

Haber ile ilgili metin girin!.       Apple’ın kişisel asistanlık hizmeti Siri’ye en iyi akıllı telefonu sorduğunuzda Nokia Lumia 900 yanıtını alıyorsunuz. Apple’ın hizmetinin rakiplerden birinin ürününü en iyi olarak tanımlaması aslında bir hayli ilginç. Apple’ın Nokia ile dalga geçtiğini falan da düşünmeyin hemen. Konunun dayanak noktası bir hayli farklı. Siri kullanıcıların sorularına Wolfram Apha’dan aldığı yanıtları veriyor. Apple da bu sonuçlara müdahale edemediğinden ortaya böylesi ilginç sonuçlar çıkabiliyor. Dolayısıyla Siri’nin bu tür gaflarını pek de fazla yadırgamamak gerekiyor. >> Siri en iyi akıllı telefonun Lumia 900 olduğunu düşünüyor. Peki ya siz? Scroll’un forum sayfasına üye olmak için buraya tıklayın. Yazarın Twitter adresini takip etmek için tıklayın.Facebook İleti Başına Ücret Talep Etmeyi Düşünüyor Kaynak:www.scroll.com.tr
Yorumlar | 0
üye profil