Sherlock Holmes 3 ne zaman vizyona girecek? Warner Bros açıkladı...

Sherlock Holmes 3 ne zaman vizyona girecek? Warner Bros açıkladı...
Yayınlanma Tarihi: 06.03.2019 12:50 | Değiştirme Tarihi: 06.03.2019 16:30

Başrollerinde Robert Downey Jr. ve Jude Law'ın yer aldığı ‘'Sherlock Holmes 3’' filminin vizyon tarihi 2021’e ertelendi.

Her serisiyle ayrı bir tat bırakan Sherlock Holmes'ün son filmi hakkında tarih araştırmaları sürmeye devam ediyordu. Sherlock Holmes 3 vizyon tarihi, yapım şirketi Warner Bros tarafından açıklandı. İşte sevilen filmin vizyona gireceği tarih...

Sherlock Holmes 3 ne zaman vizyona girecek?
Sherlock Holmes severlere kötü haber yapım şirketi Warner Bros'tan geldi. Daha önce 2020'nin ilk günlerinde vizyona gireceği duyurulan film 2021’e ertelendi. Yapım şirketi‘'Sherlock Holmes 3'’ filminin gösterim tarihini 1 yıl erteleyerek, 21 Aralık 2021’de yayınlayacağının duyurusunu yaptı. Filmde İngiliz dedektifi canlandıracak olan Robert Downey Jr. ve yardımcısı Dr. Watson rolünde ise Jude Law yer alacak. 

Yönetmen arayışı devam ediyor
Senaryosu Chris Brancato'nun kaleme aldığı film için yönetmen arayışı hala devam ediyor. Sherlock Holmes 3 filmi, dünya çapında 545,4 milyon dolar gişe yapan, Jared Harris ve Noomi Rapace‘in de rol aldığı '‘Sherlock Holmes: A Game of Shadows'’ isimli ikinci filmden tam olarak on yıl sonra gösterime girecek. 2009 yılında vizyona giren ve güzel oyuncu Rachel McAdams‘ın da rol aldığı orijinal ‘'Sherlock Holmes'’ filmi ise dünya genelinde 524 milyon dolar gişe hasılatına ulaşmıştı. İlk iki filmin de yönetmen koltuğunda Guy Ritchie oturuyordu.