Sevilen Netflix dizisi After Life 2. sezon ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı ve dizinin detayları...

Başrolünü ve senaryosunu Ricky Gervais’in üstlendiği , ilk sezonu ile dünya çapında geniş kitlelere ulaşan After Life'ın, 2. sezonu da, ilk sezon olduğu gibi, altı yeni bölüm ile geliyor. After Life ikinci sezon ne zaman? Merakla beklenen dizi After Life'ın 2. sezonunda neler olacak sorularının cevabını haber detaylarımızda bulabilirsiniz...

Yayınlanma Tarihi: 24.04.2020 14:27
Değiştirme Tarihi: 24.04.2020 14:31
Sevilen Netflix dizisi After Life 2. sezon ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı ve dizinin detayları...

İlk sezonu ile milyonlara ulaşan After Life dizisinin ikinci sezonu merak ile bekleniyordu. Netflix'in yayın tarihini önceden duyurması üzerine, bugün gözler platforma çevrildi ve dizinin yayınlanması için devam eden geri sayım sona erdi. 

After Life 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix'in 24 Nisan 2020'de yayınlayacağını duyurduğu diziye erişim şu an itibariyle artık mümkün. Yeni bölümü merakla bekleyenler, altı bölümlük ikinci sezonu izleyebilirler...

After Life Dizisinin Konusu Nedir?

Eşinin ölümünü kabullenmekte zorlanan bir gazete yazarı, kendisine yardım etmek isteyenleri uzaklaştırmak için hırçın bir yeni kişiliğe bürünür.

AFTER LİFE 2. SEZONUNDA NELER OLACAK?

Küçük bir kasaba olan Tambury'de yerel bir gazetede yazar olan Tony'nin (Ricky Gervais) hayatı karısının kanserden ölmesi ile altüst olur. İkinci sezonda kaderiyle hala savaş veren Tony'nin arkadaşlıkları pekişmeye devam eder ve her biri kendi sorunları ile boğuşurken bir de gazetenin kapatılma tehlikesi ile mücadele ederler.