Sevilen dizi 4. sezonunu ilginç bir şekilde kutladı, La Casa de Papel'in yüz güldüren galası!

Fenomen dizi La Casa de Papel, bugün 4. sezonunun yayınlaması üzerine sevenleriyle buluştu. Geride bıraktığı sezonlarda elde ettiği başarıyı yeni sezonunda da koruması beklenen dizinin yeni sezon galası ise bir ilke imza attı. İşte, koronavirüs sebebiyle devam eden sosyal izolasyon çerçevesinde yapılan galanın detayları...

Yayınlanma Tarihi: 03.04.2020 16:45
Değiştirme Tarihi: 03.04.2020 16:48
Sevilen dizi 4. sezonunu ilginç bir şekilde kutladı, La Casa de Papel'in yüz güldüren galası!

İspanyol yapımı dizi La Casa de Papel, bugün Netflix'te 4. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıktı. Koronavirüs salgını nedeniyle dizinin gösterimi için özel bir davet düzenlenememişti ancak dizi ekibi için bu, kutlamalara engel değildi. Sevilen dizinin oyuncuları, internet üzerinde bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını açıklayan fakat şu an durumu iyi olan, dizide müfettiş Raquel’i canlandıran Itziar Ituno ise bu anları duygusal bir notla paylaştı ve şöyle dedi:

“Bu kasvetli günlerde muhteşem bir gösterim var. La casa de papel’in 4. sezonu için buluştuk. Saatlerce süren sohbet ve arkadaşlarımın yüzünü görmek harika bir duyguydu. Buradaki göründüğümüzden çok daha fazlasıyız. Bizler bedeniniz için olmasa bile, ruhunuzun sağlığı için bir şeyler yapabiliriz. Umarım yeni sezonu beğenirsiniz.”

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyuncular yaptıkları online kutlamada, Bella Ciao şarkısını seslendirmeyi de ihmal etmediler ve sevenlerinin de yüzlerini güldürdüler.

Sekiz bölümden oluşan 4. sezonunun iyi bir giriş yapması ve dizi takipçilerinin kısa sürede bölümleri tamamlaması bekleniyor.