Scarlett Johansson’lı Black Widow’a sürpriz isimler

Scarlett Johansson’lı Black Widow’a sürpriz isimler
Yayınlanma Tarihi: 11.03.2019 18:45 | Değiştirme Tarihi: 11.03.2019 18:45

Vizyona girmesi heyecanla beklenen filmlerden Black Widow’un oyuncu kadrosundan haberler gelmeye başladı. Scarlett Johansson’ın başrolünde oynadığı Black Widow’un oyuncu kadrosu genişliyor...

Geçtiğimiz yıl içerisinde Marvel’in, Black Widow karakterinin solo filminin çekileceği haberi resmi olarak verilmişti. Ancak filmin yönetmen arayışının oldukça uzun sürmesi ve stüdyonun yoğunluğu nedeni ile, henüz çekimlerine başlanamayan filmden oyuncu kadrosundan ipuçları gelmeye başladı.

Başrolünde daha önce Iron Man 2’de de Black Widow olarak gördüğümüz, Scarlett Johansson’ın yer alacağı filmde, diğer kadın karakterler için düşünülen isimlerin bir listesi sızdı. Listede Harry Potter serisiyle yakından tanıdığımız Emma Watson’ın yanı sıra Dar Zuzovsky, Alice Englert,  ve Florence Pugh gibi isimler yer alıyor. Söylentiler ise filmin Berlin Sendromu ve Savaşın Gölgesinde gibi yapımlardan tanıdığımız yönetmeni Cate Shortland ve Marvel ekibinin kararlarını Emma Watson’dan yana kullandıkları yönünde…

Bir diğer oyuncu duyumu ise, filmin kötü adamı olarak American Horror Story, Friends with Benefits ve Oscarlı Moonlight gibi yapımlarda rol almış olan Andre Holland’ın düşünüldüğü yönünde oldu. Halen oyuncu görüşmeleri sürdüğü bilinen Black Widow için, tek görüşülen aktörün Andre Holland olmadığı bilinse de, diğer isimler henüz gün yüzüne çıkmadı.

Vizyon tarihi henüz netlik kazanmayan solo filminden önce, Black Widow, 26 Nisan 2019 tarihinde Avengers: Endgame filminde beyaz perdede sevenleriyle buluşacak.