Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Samsung Galaxy S3’ün Sahtesini Ürettiler

Samsung Galaxy S3’ün Sahtesini Ürettiler

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un 2012 model Android’li amiral gemisi Galaxy S3’ün sonunda sahtesi yapıldı. Sahte cihaza aldanmamak için bu özelliklere dikkat edin.

11.07.2012 10:37

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un 2012 model Android’li amiral gemisi Galaxy S3’ün sonunda sahtesi yapıldı. Sahte cihaza aldanmamak için bu özelliklere dikkat edin.SamsungGalaxy S3, güçlü donanımı,şık tasarımı ve inovatif özellikleri ile duyurulduğu anda heyecan yaratmayı başarmıştı. Kısa sürede rekor sayıda ön sipariş aldığı iddia edilen cihazın mobil dünyada adına yeni bir rekora imza atacağı konuşuluyor.Böylesine popüler bir cihazın elbette ki Çin’li üreticiler tarafından taklit etmemesi düşünülemezdi. Öyle de oldu ve sonunda ilk sahte SamsungGalaxy S3 ortaya çıktı. Şimdilik sadece Android-sale.com sitesinde satışa sunulan sahte telefon, Android işletim sistemine sahip.

Android 2.3 İşletim Sistemi 209$’lık bir fiyat etiketine sahip olan cihaz, 1GHz’lik tek çekirdekli işlemci ile geliyor. 4.7inçlik ve 480x800 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olan cihaz, 5MP’lik bir kameraya sahip.Önde ise yine VGA kamera bulunuyor. S3’teki Android 4.0 sürümünün aksine Android 2.3 Gingerbread kullanan akıllı telefonun diğer detayları ise 512MB RAM, HSDPA, Wi-Fi, 4GB dahili hafıza, 9.2mm incelik şeklinde sıralanıyor. Samsung Galaxy S3 ParamparçaYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil