Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Samsung, Galaxy S3'ün ROM’unun İnternete Sızmasına Engel Olamadı.

Samsung, Galaxy S3'ün ROM’unun İnternete Sızmasına Engel Olamadı.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un gelmiş geçmiş en güçlü akıllı telefonu olan Galaxy S3 çok yakın bir süre içinde vitrinlerdeki yerini de almış olacak.

27.05.2012 17:20

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un gelmiş geçmiş en güçlü akıllı telefonu olan Galaxy S3 çok yakın bir süre içinde vitrinlerdeki yerini de almış olacak. Telefonun tanıtımdan önce görüntülenmemesi için titiz bir çalışma yürüten Samsung, cihazın ROM’unun internete sızmasına ise engel olamadı.

XDA Forum’larındaki geliştiricilerin eline geçen ROM, Galaxy S3’e dair birçok detayı açık ediyordu. Öyle ki Chainfire isimli geliştirici, ROM üzerinden cihazı root edebildiğini de duyurmuştu. Beklenen bir gelişme daha oldu ve Galaxy S3’ün çoklu ortam içerikleri de sızan ROM üzerinden kopyalandı. Galaxy S3’ün canlı duvar kağıtlarından, alarm ve zil seslerine kadar birçok dosyayı aşağıdaki linklerden indirebileceksiniz. Sonrasında bunları Android’li akıllı telefonunuza göndererek kullanmaya başlayabilirsiniz. Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil