Sam Raimi, korku filmi yönetmenliğine dönüyor!

Sam Raimi, korku filmi yönetmenliğine dönüyor!
Yayınlanma Tarihi: 21.10.2019 17:57 | Değiştirme Tarihi: 21.10.2019 18:00

Sam Raimi, yeni filmi için Columbia Pictures işe anlaştı.

Son zamanlarda yapımcı kimliğini sürdürdüğünü gördüğümüz Sam Raimi'nin yönetmenliğe geri döneceği açıklandı. Columbia Pictures ile anlaşma masasına oturan usta yönetmen ve yapımcı Raimi, bir korku filmi için anlaşma sağladı.

2001 yılında başlayan Tobey Maguire başrollü Spider-Man serisinin usta yönetmeni Sam Raimi, yeni bir korku filmine imza atacak. Daha önce de Darkman, Army of Darkness, The Quick and The Dead, A Simple Man, The Gift, Drag Me To Hell gibi gerilim ve korku türündeki filmlerde yönetmenlik görevini üstlenen Raimi, son olarak Ash vs. Evil Dead dizinin bir bölümü yönetmişti. Beyaz perdede ise 2013 yapımı Oz the Great and Powerful filmiyle kendini göstermişti.

Henüz adı belli olmayan bir korku filminin yönetmen koltuğuna oturtulan Sam Raimi, filmini bir adada çekecek. Çok az detayı açıklanan film için Columbia Pictures ile anlaşma sağlandı. Yönetmenin gelecek projeleri arasında adı çıkmış bir sihirbazı konu edinecek olan The Kingkiller Chronicle ve World War 3 bulunuyor. (Beyazperde)