Ryan Reynolds'ın yeni filmi ''Free Man''in vizyon tarihi açıklandı

Ryan Reynolds'ın yeni filmi ''Free Man''in vizyon tarihi açıklandı
Yayınlanma Tarihi: 26.02.2019 16:59 | Değiştirme Tarihi: 26.02.2019 16:59

2016 yılında vizyona giren ilk “Deadpool” filmi ile büyük bir çıkış yakalayan Ryan Reynolds, yeni bir aksiyon-komedi filmi ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Deadpool performansı ile Altın Küre’ye aday gösterilen Ryan Reynolds’ın başrolünü üstlendiği aksiyon ve komedi filmi “Free Guy”ın vizyon tarihi belli oldu. Filmin 3 Temmuz 2020 tarihinde vizyona gireceği açıklandı. 

Ryan Reynolds'ın baş rolünde olduğu “Free Guy”, yıllardır acımasız bir video oyununun içinde yaşadığının farkına varan bi banka memurunu konu alıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Kanadalı ünlü yönetmen Shawn Levy oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Lil Rel Howery, “Killing Eve”in yıldızı Jodie Comer ve “Stranger Things” dizisinde Steve Harrington rolü ile tanıdığımız Joe Keery gibi isimler bulunuyor. 

Türk İşi Dondurma: Avrupa Prömiyer'i Londra’da

Türk İşi Dondurma’nın Avrupa prömiyer’i, “Türk Filmleri Haftası” kapsamında Londra’da yapılacak. 24-30 Nisan tarihleri arasında, bu yıl ikincisi düzenlenen etkinliğin ‘açılış filmi’ olarak 28 Nisan tarihinde tüm sinemaseverlerle buluşacak

Game of Thrones 6. sezon senaryosu sızdı!

Efsanevi dizi Game of Thrones'un final sezonu olacak olan 6.sezon bölümleri için geri sayım başladı. Birbirinden şaşırtıcı olaylara sahne olacağa benzeyen yeni sezon hakkında herkesten önce haberdar olmak için sızan senaryoya göz atmak isteyebilirsiniz

Yeni Star Wars filmi hakkında ilk ipuçları

Game of Thrones dizisinin yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss tarafından hazırlanan yeni Star Wars filmi Sith dönemi olarak da bilinen Old Republic döneminde geçebilir. Yeni bir üçlemenin ilk parçası olacağı düşünülen filmin prodüksiyonuna bu sonbaharda başlanması bekleniyor.

Ali Sunal'lı "Hareket Sekiz"in çekimleri başlıyor!

Uluslararası polisiye ve komedi filmi Hareket Sekiz'in çekimleri başlıyor.