Robert Pattinson "Tenet" ve "Batman" filmleri hakkında açıklamada bulundu! Filmler ne zaman gösterime girecek?

Vizyona girmesi için gün sayan "The Batman" ve "Tenet" filmleri şimdiden gündeme oturmaya başardı. Filmlerin başrolündeki Robert Pattinson, birçok sinemaseverin merakını daha da arttırdı. Bu iki büyük yapımın oyunculuğunu üstlenen Pattinson, The Batman filminde canlandırdığı Bruce Wayne rolünü, Tenet filminin ilk çekim gününde, sette aldığını açıkladı. Kariyer basamaklarını bir bir çıkan ve son filmleri ile adı gündemden düşmeyen Pattinson, Total Film'e verdiği röportajda neler dedi? Detaylar ve bu iki büyük film ile ilgili son gelişmeler haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 17:10
Değiştirme Tarihi: 04.06.2020 17:31
Robert Pattinson 'Tenet' ve 'Batman' filmleri hakkında açıklamada bulundu! Filmler ne zaman gösterime girecek?

2020 yılına damga vurması beklenen ve şimdiden akademi ödüllerinde adını göreceğimizi tahmin ettiğimiz Tenet filminin yıldızı Robert Pattinson, zamanla tırmandığı kariyer basamaklarında şu an için gelebileceği en üst noktada gibi görünüyor. Christopher Nolan'ın yönetmenliğini üstlendiği "Tenet" filminde başrole hayat verecek Pattinson, Batman filminde ise Bruce Wayne'e dönüşecek! Bu iki büyük prodüksiyonun da içinde yer alan oyuncu ise sevenlerinin konu ile ilgili merak ettiklerini, Tenet filminin setinde aldığı teklifin nasıl gerçekleştiğini; verdiği bir röportajda, ilk günden başlayarak şöyle anlattı:

"İlk günün sabahıydı. Çılgınca bir olaydı. Çok yoğun bir hafta sonuydu. Chris'in filmine başlamak için çılgınca bir yoldu, sanırım cumartesi günü filme başlamadan önce ekran testi yapılıyordu, gerçekten iyi bir ritm yakalamıştık. Durdurulmamız tuhaf oldu. Ama tekrardan söylüyorum ki, 'The Batman' çok zor bir film. Yani boş zamanımın olması dünyanın en kötü şeyi değil. Ama umuyorum ki er ya da geç her şey daha iyi bir noktada olacak."

17 Temmuz 2020'de vizyona girmesi planlanan "Tenet" filminin ardından, koronavirüs sebebi ile çekimleri durdurulan "The Batman" filminin sete zaman döneceği şu an belirsizliğini koruyor. "The Batman" filminin vizyon tarihi ise belirlenen takvime göre 1 Ekim 2021 olarak düşünülüyor.