Reha Erdem'den sinemaseverlere online film müjdesi geldi! İşte, "Seni Buldum Ya" filminin konusu ve tarihi...

Türk Sineması'nın çınarlarından Reha Erdem, koronavirüs nedeniyle zamanını evde geçirmeye devam edenler için yeni bir film haberi verdi ve filmi online olarak paylaşacağını duyurdu. Usta yönetmenin sosyal medya üzerinden paylaştığı afişte ilk kez görülen filmin adının "Seni Buldum Ya" olacağı öğrenilirken, oyuncu kadrosunda Serkan Keskin, Ezgi Mola, Bülent Emin Yarar, Tilbe Saran gibi ünlü isimlerin yer aldığı bilgisi de gecikmedi. Atlantik imzası taşıyan filmin yapımcılığını ise Ömer Atay üstleniyor. Sinemaseverlerin yeni filmleri dört gözle beklediği bu süre zarfında, usta yönetmenden gelen online film müjdesinin detayları haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 29.05.2020 16:25
Değiştirme Tarihi: 29.05.2020 16:31
Reha Erdem'den sinemaseverlere online film müjdesi geldi! İşte, 'Seni Buldum Ya' filminin konusu ve tarihi...

1988 yılında "A Ay" filmi ile sinema kariyerine başlayan "Kaç Para Kaç" filminden Jin'e önemli projelere imza atan; "Beş Vakit, Korkuyorum Anne" gibi başarı yakalamış filmlerin usta yönetmeni Reha Erdem, en son 2016 yılında "Koca Dünya" filmi ile izleyicisi ile buluşmuştu. Sinema Destekleme Kurulu'ndan da destek alarak hayata geçirilmesi planlanan "Neandria" filminden önce sosyal medya üzerinden yaptığı online film duyurusu ile gündeme gelen Reha Erdem, yeni filminin adını "Seni Buldum Ya" olarak sevenlerine müjdeledi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Reha Erdem'in "Seni Buldum Ya" adlı online filminin konusu, tarzı ve çekimlerinin detayları, hangi platformda sevenleri ile buluşacağı henüz bilinmese de; sinemaseverleri heyecanlandıran bu haberin detayları geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.