Prens Harry ve Meghan Markle Netflix ile anlaştı! İşte anlaşmanın detayları

İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılan ve bu ayrılıklarıyla gündemi bir hayli meşgul eden Prens Harry ve Meghan Markle, Netflix ile anlaşma sağladı. Harry ve Meghan çifti, Netflix ile bir dizi program için el sıkıştı. İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2020 12:10
Değiştirme Tarihi: 03.09.2020 12:10
Prens Harry ve Meghan Markle Netflix ile anlaştı! İşte anlaşmanın detayları

İngiltere'den ayrılan Prens Harry ve Meghan Marklei Netflix ile anlaştı. Çift, yapılan birkaç yıllık anlaşmayla birlikte belgesel, kısa diziler, filmler, şovlar ve çocuk programları yapacak. 

Yaklaşık 6 ay önce flaş bir karara imza atarak İngiliz Kraliyet ailesinden ayrılarak tüm kraliyet unvanlarından vazgeçen çift, Netflix ile yapılan anlaşmaya dair şu açıklamaları yaptı.

"Hayatlarımız, birey olarak ve çift olarak bize insan ruhunun gücünü anlamamızı sağladı: Cesaret, direnç ve bağ ihtiyacı. Odağımızda bilgi ve umut veren içerikler olacak. Yeni ebeveynler olarak, ilham verici aile programları yapmak bizim için de önemli olacak. Yeni ebeveynler olarak, ilham verici aile programlaması yapmak, doğru ve ilişkilendirilebilir bir bakış açısıyla güçlü hikâye anlatımı sunmak bizim için de önemli" 

Harry ile Meghan, Netflix ile çalışacak olmaktan memnuniyet duyduklarını da ekledi.

Netflix'in içerikten sorumlu yöneticisi Ted Sarandos ise, çiftin 'yaratıcı evleri' olarak Netflix'i seçmelerinden gurur duyduğunu belirtti.