Peaky Blinders'ın yeni sezonunda David Beckham heyecanı

Peaky Blinders'ın yeni sezonunda David Beckham heyecanı
Yayınlanma Tarihi: 26.08.2019 16:52 | Değiştirme Tarihi: 26.08.2019 16:52

Bugün 5. sezonuna başlayacak olan sevilen dizi Peaky Blinders'ın yeni sezonunda ünlü futbolcu David Beckham da yer alacağı iddiaları ortaya atıldı.

Eski futbolcu David Beckham, beşinci sezonu çekilen hit dizi Peaky Blinders'ın setinden fotoğraflar paylaştı. BBC Drama'nın sevilen gangster dizisi Peaky Blinders'ın beşinci sezonunun çekimleri dolu dizgin devam ediyor. Yakışıklı isim David Beckham, dizinin setinden fotoğraflar paylaşınca olanlar oldu.

RESMİ BİR AÇIKLAMA YAPILMADIDizinin ve Beckham'ın hayranlarını heyecanlandıran bu gelişme, eski futbolcunun dizide misafir oyuncu olarak rol alacağına yorumlandı. Ne dizinin yapımcılarından ne de Beckham'dan dizide rol alacağına dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

43 yaşındaki David Beckham'ın dönem dizisindeki karakterler gibi giyinmesi bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından dizinin başrol oyuncusu Cillian Murphy'e hayranlığına yorumlandı.

Futbol kariyerine Manchester United'da başlayan ve daha sonra 37,5 milyon euroya Real Madrid'e transfer olan David Beckham, efsane Los Galacticos kadrosunda yer almıştı. İngiliz efsanesi futbolcu daha sonra sırasıyla LA Galaxy, Milan ve Paris Saint Germanin formalarını giymişti.