Once Upon a Time in Hollywood dizi mi olacak?

Once Upon a Time in Hollywood dizi mi olacak?
Yayınlanma Tarihi: 09.09.2019 20:47 | Değiştirme Tarihi: 09.09.2019 20:47

Quentin Tarantino’nun 2019’un en merak edilen filmi olan “Once Upon a Time in Hollywood”un başrol oyuncularından olan Brad Pitt, filmin dizi versiyonunun çekilebileceği konusunda bir açıklamada bulundu.

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Luke Perry, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Zoe Bell, Scoot McNairy, Timothy Olyphant, Damian Lewis, Dakota Fanning gibi isimlerin yer aldığı film, Netflix için mini bir diziye dönüştürülebilir.

Daha önce “The Hateful Eight” filmi de Netflix dizisine evrilen ünlü yönetmen Tarantino konu hakkında henüz bir açıklama yapmamış olsa da; filmin başrol oyuncularından Pitt "Evet, bunun hakkında görüşmeler yaptı. Bu çok heyecan verici bir fikir." Şeklinde bir açıklama da bulundu. Ünlü aktör "Karakterler ile hikaye üzerinde çok daha fazla zaman harcayabileceğiniz ve filmlerde her zaman göremeyeceğiniz açıları keşfedebileceğiniz dizilere bakıyorum. Kurgu odasında filmlere dair çok şey yok oluyor. Çünkü filme uymuyorlar." Diyerek açıklamasını tamamladı. (Sinemalar.com)