Nil Karaibrahimgil’den ‘Hesapta Aşk’a özel şarkı

Nil Karaibrahimgil’den ‘Hesapta Aşk’a özel şarkı

12 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak olan ‘Hesapta Aşk’ sinema salonlarında müzik şöleni yaşatacak.

12 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşacak olan ‘Hesapta Aşk’ sinema salonlarında müzik şöleni yaşatacak. Film için Athena, Gece ve Büyük Ev Ablukada gibi ünlü grupların şarkıları kullanılırken asıl sürpriz ise Nil Karaibrahimgil’den geldi! Nil, filmi izledi ve ‘Hesapta Aşk’a özel bir şarkı hazırlayıp seslendirdi!

  Başrollerini Meriç Aral, Derya Şensoy, Burak Tozkoparan, Fırat Altunmeşe ve Kutay Kalabalık’ın paylaştığı Hesapta Aşk, hikayesi kadar müzikleriyle de konuşulacak! DEPOfilm ve İmaj yapımı ‘Hesapta Aşk’ın müziklerinde Gece, Kıvılcım Ural, Güntaç Özdemir, E. Yasin Vural, Tolga Böyük, Büyük Ev Ablukada, Athena ve Nil Karaibrahimgil gibi ünlü isimlerin imzası var. Filmin özgün müzikleri ise MAT GRİ ve FFW’ya ait.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

  Sosyal medya aşkları şarkı oldu

 Nil Karaibrahimgil’in filme özel hazırladığı ve düzenlemesini Sertaç Özgümüş’ün yaptığı ‘Bizi Anlatsam’ şarkısına Gönenç Uyanık yönetmenliğinde, Ses Tiyatrosu’nda bir de klip çekildi. Klip bugün itibariyle dijital platformlarda ve müzik kanallarında yayınlanıyor. Başarılı sanatçının sosyal medyada başlayıp, yaşanan aşklara atıfta bulunduğu şarkının sözleri ise şöyle;   Böyle büyük bir aşk Filmlerde olur Yoksa nasıl bir kalp Birini görünce Küt diye durur?   Kollarında olsam Bizi anlatsam Bir sessizlik olsa Gözünde yaş olsam Aksam yanağından   Buz gibi bir ekran Bizi tutuşturan Tek bir soru işareti Her şeyi başlatan   Bu gece bir şey yazar mı diye? O sözden o sonuç çıkar mı diye? Bekle bekle bekle bekle Derken birdenbire Karşımda o…     Yönetmenliğini Kristal Elma ödüllü reklam yönetmeni Gönenç Uyanık’ın yaptığı, senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı ‘Hesapta Aşk’ yapım kalitesi ve gençlerin hayatına gerçekçi bakışıyla, şimdiye kadar Türkiye’de çekilmiş en iyi gençlik filmi olma iddiasını taşıyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

HABERE OY VER:
Görüntülenme : 568 Güncelleme Tarihi: 04/02/2016 12:17:45
Yayınlanma Tarihi: 04/02/2016 12:17:30

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin

    ×
    Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

    Acunn.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.