Netflix'ten Cem Yılmaz müjdesi! Cem Yılmaz'ın son filmi Karakomik Filmler 2'nin konusu ne, oyuncuları kim?

Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz'ın üstlendiği Karakomik Filmler'in ilki Netflix kullanıcıları ile paylaşılmış, günlerce listelerden düşmemişti. Netflix, Karakomik Filmler 2 için de müjdeyi kullanıcılarına verdi. Ocak ayında vizyona giren filmin izleyiciler ile tekrardan buluşacak olması yüzleri güldürürken; filmin konusu, ne zaman yayınlanacağı, oyuncuları da sinemaseverler tarafından merak edilmeye başlandı. İşte, Karakomik Filmler 2 ile ilgili tüm detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 09.06.2020 16:02
Değiştirme Tarihi: 09.06.2020 16:04
Netflix'ten Cem Yılmaz müjdesi! Cem Yılmaz'ın son filmi Karakomik Filmler 2'nin konusu ne, oyuncuları kim?

"İki film birarada" konsepti ile Ocak ayında izleyiciler ile buluşan "Karakomik Filmler" projesine hayat veren Cem Yılmaz, Deli ve Emanet adlı iki orta metraj yapımdan oluşan ve serinin ikinci filmi olan  Karakomik Filmler 2'yi, ilerleyen günlerde Netflix kullanıcıları ile paylaşacağını duyurdu. İki mini filmden oluşan Karakomik Filmler 2, "Deli" ve "Emanet" olmak üzere iki ayrı film şeklinde izleyiciler ile buluşacak.

Vizyona girdiği ilk hafta 139 bin 849 kişi tarafından izlenerek Cem Yılmaz filmleri arasında en düşük gişe açılışını yapan Karakomik Filmler 2 bu noktada hayal kırıklığına uğratsa da, film, Netflix kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

KARAKOMİK FİLMLER 2 OYUNCULARI KİM?

Cem Yılmaz'ın son sinema filmi Karakomik Filmler 2'nin oyuncu kadrosunda Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Özge Özpirinçci, Emin Gürsoy, Çağlar Çorumlu gibi sevilen ünlü isimler yer alıyor.

KARAKOMİK FİLMLER NE ZAMAN NETFIX'TE YAYINLANACAK?

Kara Komik Filmler 2 | Emanet ve Deli 26 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak!