Netflix'in sevilen dizisi Atiye'ye sürpriz transfer! Selma Ergeç, Atiye'nin 3. sezon kadrosuna dahil oldu!

Netflix'in Türk yapımı projelerinden Atiye, platformun kullanıcıları tarafından oldukça beğeni toplamış, konusu ve oyuncuları ile ilgili çok konuşulmuştu. Beren Saat, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger, Mehmet Günsür gibi sevilen oyuncuların dizideki karakterlere hayat vermesi ile gündeme oturan ve yeni sezonu merakla beklenen dizi Atiye'den sürpriz bir haber geldi veçekimlerine başlanan 3. sezonun kadrosuna Selma Ergeç'in dahil olduğu bilgisi dizinin takipçileri ile paylaşıldı. Peki Atiye'nin yeni sezonu ne zaman? Atiye 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Atiye'nin konusu ne? Netflix'in sevilen dizisi Atiye'ye dair merak ettiğiniz her şey haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2020 17:21
Değiştirme Tarihi: 04.08.2020 17:21
Netflix'in sevilen dizisi Atiye'ye sürpriz transfer! Selma Ergeç, Atiye'nin 3. sezon kadrosuna dahil oldu!

Netflix Atiye dizisinin 3. sezonu için sürpriz bir ismin müjdesini verdi ve Selma Ergeç'in dizinin üçünü sezonunda kadroya dahil olacağını duyurdu! Herkesin merakla beklediği Atiye dizisinin yeni sezonuna dair merak edilen detaylar daha da arttı, dizinin sıkı takipçileri "Atiye 2. yeni sezon ne zaman, Atiye 2. sezon konusu ne olacak?" gibi soruların cevaplarını araştırmaya başladı. Merak edilen her şeyi sizler için derledik, detaylar haberimizde...

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

ATİYE DİZİSİNİN 3. SEZON KADROSUNA DAHİL OLAN SELMA ERGEÇ KİMDİR?

1 Kasım 1978 doğumlu olan Selma Ergeç, Almanya, Hamm’da dünyaya gelmiştir.

Kariyerine mankenlik ve oyunculuk ile devam eden Selma Ergeç'in boyu 178'dir.

 Babası Adanalı bir doktor, annesi ise Alman bir hemşire olan Selma Ergeç, tıp fakültesinde eğitimi devam ederken okuldan ayrılıp ekran önündeki kariyerine başlamıştır.

 Selma Ergeç filmleri arasında "Beş Vakit, Sis ve Gece, Ses, Senin Hikayen ve Kırımlı" bulunuyor. 

Selma Ergeç; Muhteşem Yüzyıl, Yarım Elma, Şöhret, Körfez Ateşi, Hırçın Kız, Asi, Kalp Ağrısı, Gönül İşleri ve Vatanım Sensin gibi sevilen dizilerde canlandırdığı farklı karakterler ile de bilinmektedir.

Selma Ergeç, 2015 yılında Can Öz ile hayatını birleştirmiştir.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir fakat bu mutluluk dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe'de yapılan bir keşifle hayatı değişene dek devam edecektir...

Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan'ın, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfetmesi üzerine, Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir.

Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye'nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır ve Atiye'nin hayatı bambaşka bir şekilde yeniden başlayacaktır!

 

ATİYE 2. SEZON NE ZAMAN?

Atiye dizisinin ikinci sezonu merakla beklenmeye devam ederken; henüz net bir açıklama yapılmaması ile birlikte, edinilen bilgilere göre, Atiye dizisinin 2. sezonunun Eylül ayında izleyicisi ile buluşması planlanıyor.

 

ATİYE'NİN KADROSUNA DAHİL OLAN SELMA ERGEÇ 3. SEZONDA KİMİ CANLANDIRACAK? 3. SEZONDA NELER OLACAK?

Yetenekli oyuncu Selma Ergeç, Göbeklitepe’de gizemli bir cam ustası olan "Umut" karakterine hayat verecek. 

Çocuk oyuncu, Lara Tonka ise, Atiye ve Erhan’ın kaderlerini değiştirecek Aden karakterini canlandıracak. 

Atiye'nin 3. sezonunda, Atiye ve Erhan için her şey bambaşka bir hal alır çünkü geçmişlerine ait tüm sırlara sahip küçük bir kız çocuğu beklenmedik bir şekilde hayatlarına girer. 

Bu gizemli kızın rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışarak gizemli kapıları aralar...