Netflix, Dark'ın 3. sezon fragmanını paylaştı! Dark'ın 3. sezonu ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi ve konusu

Dark'ın yeni sezon fragmanı yayınlandı, geri sayım başladı! Netflix, yayınlanan ilk iki sezonu ile tüm dünyayı kasıp kavuran, akılları karıştıran dizisi Dark'ın yeni sezon tarihini 27 Haziran olarak belirlemiş; aynı zamanda Dark dizisinin final sezonu da olacağı bilinen 3. sezonun konusu, bölümlerin kaç dakika süreceği ve kaç bölümden meydana geleceği de dizinin takipçileri tarafından sorgulanmaya başlamıştı. Akıldaki tüm soru işaretlerini giderecek bir final sezonu olacağını iddia eden Dark ekibi, dizinin yeni sezonu için de beklentiyi yükseltiyor. Peki, yeni sezona gün sayan Dark dizisinin konusu ne? Dark dizisi oyuncuları kim? Dark'ın 3. yeni sezonunda neler olacak? Dark dizisinin yayın tarihi ne zaman? Dark nerede çekildi? Merak edilen tüm detaylar haberimizde!

Yayınlanma Tarihi: 12.06.2020 11:04
Değiştirme Tarihi: 12.06.2020 11:45
Netflix, Dark'ın 3. sezon fragmanını paylaştı! Dark'ın 3. sezonu ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi ve konusu

Netflix, bugün Dark'ın fragmanını paylaşarak bekleyenleri daha da heyecanlandırdı. Yeni sezonun senaristliğini Jantje Friese üstlenirken; dizinin yönetmen koltuğuna ise yine Baran bo Odar geçti ve beklentileri yükselten bir sezon finali için geri sayım başladı! Netflix'in sevilen disizi Dark, 3. sezonu için gün saymaya ve dizinin sevenleri yeni sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ederken; gelen açıklama üzerine Dark'ın 3. sezonunun 27 Haziran'da izleyiciler ile buluşacağı bilgisi verilmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlk sezonunu 2017 yılında izleyenler ile buluşturan Dark, ikinci sezonu ile daha da beğeni toplamıştı. Dizideki olayların birbiri ile olan bağıntısı herkesi farklı bir dünyaya sürüklerken oluşan soru işaretleri, dizinin sıkı takipçileri tarafından üçüncü sezonda cevaplarını bulmayı umuyor. 
 

DARK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

İnsanlığın en görkemli buluşlarının; en karanlık içgüdülerle, gelgitlerle, aforizmalarla desteklenmesini anlatan dizide, Winden kasabasında yaşayan insanların 33 yılda bir kendini tekrar etmesi, zaman içinde gelgitlerin yaşanması ve Jonas'ın önderliğinde zaman makinasının kullanılıp geçmişe ve geleceğe gidilmesi hikayeleştiriliyor. Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına itince, bu arayışlar, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına yol açıyor!

 

Haber ile ilgili metin girin!.

DARK DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Dizinin 2. sezonunda oyuncu kadrosunda yeni katılan Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner’ın yanı sıra; önceki sezonlardan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn da yayınlanacak olan bu sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor

DARK DİZİSİNİN 3. SEZONUNDA NELER OLACAK?

İzleyenleri bambaşka bir dünyaya taşıyan Dark, üçüncü ve son sezonunda, zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçerek zihnin sınırlarını zorlayan bir sona yaklaşacak. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas,Winden'ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışırken; diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak.

"İki dünya... Karanlık ve aydınlık... Ve tüm bunların merkezinde trajik ve destansı bir aşk hikâyesi..."

Haber ile ilgili metin girin!.

DARK ÜÇÜNCÜ SEZON KAÇ BÖLÜM VE KAÇ DAKİKADAN OLUŞUYOR?

Dark'ın 3. sezonu 60 dakikalık 8 ayrı bölümden oluşuyor.

DARK NEREDE ÇEKİLDİ?

2019'un Haziran ayında başlayıp Aralık ayında tamamlanan Dark dizisinin çekimleri için mekan olarak Berlin ve çevresi belirlenmişti.

Dark'ın 3. ve son sezon fragmanına Netflix'ten ve Netflix'in YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.