Netflix abonelik ücretlerine zam geliyor!

Netflix abonelik ücretlerine zam geliyor!
Yayınlanma Tarihi: 06.03.2019 19:52 | Değiştirme Tarihi: 06.03.2019 19:52

Ülkemizde oldukça popüler olan Netflix kullanıcıları için üzücü bir haber geldi. Netflix Türkiye zam çanlarını çalmaya başladı. Bakalım Netflix zam sonrası fiyatları nasıl oldu? İşte detaylar!

Birçok film ve dizinin yapımcılığı ve yayıncılığını üstlen Netflix kendi oluşturduğu çevrimiçi platfrom sayesinde bunları izleyicilerle buluşturuyor. Ülkemizde de son derece popüler olan Netflix, geçtiğimiz günlerde yurt dışındaki aylık abonelik ücretlerini güncellemişti.

Ülkemizdeki fiyatları değiştirmeyen Netflix Türkiye görünen o ki arayı fazla açmama karar verdi. Üç farklı kategoride üyelik hizmeti sunacak olan Netflix; tek kişilik Temel, iki kişilik Standart ve dört kişilik Özel paketiyle karşımıza çıkıyor.

Zira farklı tarayıcılardan veya özel pencere ile platforma eriştiğinizde farklı fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bu fiyatlara göz atmamız gerekirse; Temel paket için ortaya çıkan zamlı fiyatlar 19,99 TL, standart paket  34,99 TL, özel paketse 49,99 TL fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

Konu hakkında Netflix Türkiye açıklama yaptı. Netflix tarafından yapılan açıklamada;

“Üyelerimizin Netflix’e verdiği değeri daha iyi anlamak için dönem dönem farklı fiyat politikaları test ediyoruz. Bu testler herkese açık değil. Ayrıca testlerde görülen fiyatları hiçbir zaman uygulamaya koymayabiliriz. Amacımız, Netflix üyelik ücreti politikasının doğrulundan emin olmak.” ifadelerine yer verildi.

Türk İşi Dondurma: Avrupa Prömiyer'i Londra’da

Türk İşi Dondurma’nın Avrupa prömiyer’i, “Türk Filmleri Haftası” kapsamında Londra’da yapılacak. 24-30 Nisan tarihleri arasında, bu yıl ikincisi düzenlenen etkinliğin ‘açılış filmi’ olarak 28 Nisan tarihinde tüm sinemaseverlerle buluşacak

Game of Thrones 6. sezon senaryosu sızdı!

Efsanevi dizi Game of Thrones'un final sezonu olacak olan 6.sezon bölümleri için geri sayım başladı. Birbirinden şaşırtıcı olaylara sahne olacağa benzeyen yeni sezon hakkında herkesten önce haberdar olmak için sızan senaryoya göz atmak isteyebilirsiniz

Yeni Star Wars filmi hakkında ilk ipuçları

Game of Thrones dizisinin yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss tarafından hazırlanan yeni Star Wars filmi Sith dönemi olarak da bilinen Old Republic döneminde geçebilir. Yeni bir üçlemenin ilk parçası olacağı düşünülen filmin prodüksiyonuna bu sonbaharda başlanması bekleniyor.

Ali Sunal'lı "Hareket Sekiz"in çekimleri başlıyor!

Uluslararası polisiye ve komedi filmi Hareket Sekiz'in çekimleri başlıyor.