Netflix abonelik ücretlerine zam geliyor!

Netflix abonelik ücretlerine zam geliyor!
Yayınlanma Tarihi: 06.03.2019 19:52 | Değiştirme Tarihi: 06.03.2019 19:52

Ülkemizde oldukça popüler olan Netflix kullanıcıları için üzücü bir haber geldi. Netflix Türkiye zam çanlarını çalmaya başladı. Bakalım Netflix zam sonrası fiyatları nasıl oldu? İşte detaylar!

Birçok film ve dizinin yapımcılığı ve yayıncılığını üstlen Netflix kendi oluşturduğu çevrimiçi platfrom sayesinde bunları izleyicilerle buluşturuyor. Ülkemizde de son derece popüler olan Netflix, geçtiğimiz günlerde yurt dışındaki aylık abonelik ücretlerini güncellemişti.

Ülkemizdeki fiyatları değiştirmeyen Netflix Türkiye görünen o ki arayı fazla açmama karar verdi. Üç farklı kategoride üyelik hizmeti sunacak olan Netflix; tek kişilik Temel, iki kişilik Standart ve dört kişilik Özel paketiyle karşımıza çıkıyor.

Zira farklı tarayıcılardan veya özel pencere ile platforma eriştiğinizde farklı fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bu fiyatlara göz atmamız gerekirse; Temel paket için ortaya çıkan zamlı fiyatlar 19,99 TL, standart paket  34,99 TL, özel paketse 49,99 TL fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

Konu hakkında Netflix Türkiye açıklama yaptı. Netflix tarafından yapılan açıklamada;

“Üyelerimizin Netflix’e verdiği değeri daha iyi anlamak için dönem dönem farklı fiyat politikaları test ediyoruz. Bu testler herkese açık değil. Ayrıca testlerde görülen fiyatları hiçbir zaman uygulamaya koymayabiliriz. Amacımız, Netflix üyelik ücreti politikasının doğrulundan emin olmak.” ifadelerine yer verildi.