Nejat İşler'in Behzat Ç.'de hayat verdiği Ercüment Çözer karakteri dizi oluyor

Bir döneme damga vuran, ardından birkaç bölümlüğüne BluTV'de yayınlanan Behzat Ç.'nin en çok sevilen karakterlerinden Ercüment Çözer'in hikayesinin anlatıldığı 8 bölümlük dizisi için kollar sıvandı. 

Yayınlanma Tarihi: 16.12.2019 16:46
Değiştirme Tarihi: 16.12.2019 16:46
Nejat İşler'in Behzat Ç.'de hayat verdiği Ercüment Çözer karakteri dizi oluyor

BluTV ve İnter Medya, Türk dizi tarihinin hafızalara kazınan fenomen karakterinin hikâyesini dizileştirmek için kolları sıvadı. Projenin başrolünde, karakteri fenomenleştiren oyuncu Nejat İşler yer alıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

BluTV sekiz bölümlük yepyeni bir drama için kolları sıvadı. Yapımcılığını İnter Medya’nın üstleneceği ‘Saygı’ adlı dizi, Türkiye’nin fenomenleşen anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek. Behzat Ç. - “Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı dizi yepyeni bir oyuncu kadrosuyla sevenlerinin karşısına çıkacak. 

2020 Yılında Ercüment Çözer’in Hikayesi Geliyor 

Behzat Ç’nin fenomen karakteri Ercüment Çözer’i ilk defa kendi şehrinde, İstanbul’da, göreceğimiz dizi 2020’nin ilk yarısında yayında olacak.