Murat Boz ve Seda Bakan'dan ''Öldür Beni Sevgilim'' filmine müzik klibi

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2019 14:48 | Değiştirme Tarihi: 26.02.2019 14:48

Murat Boz ve Seda Bakan'ın başrollerini paylaştığı ''Öldür Beni Sevgilim'' filmi 1 Mart Cuma günü vizyona girecek. Murat Boz'un seslendirdiği orijinal film müziği ise Seda Bakan ve Murat Boz'un yer aldığı klip görüntüleri ile vizyon öncesi sevenleri ile paylaşıldı.

“Hadi İnşallah”, “Kardeşim Benim” ve “Dönerse Senindir” filmleriyle beyaz perdenin tanıdık simalarından biri haline gelen Murat Boz, yeni flmi ''Öldür Beni Sevgilim'' 'in film müziğini seslendirdi. Filmin orijinal şarkısını seslendiren Murat Boz, klip için Seda Bakan ile birlikte bir kez daha kamera karşısına geçti. 

“Kardeş Payı”, “Behzat Ç.” ve “Arif v 216” gibi filmlerden ve daha birçok yapımdan tanıdığımız Seda Bakan, Murat Boz ile birlikte ''Öldür Beni Sevgilim'' filminin başrolünde yer aldı. Birbirlerini öldürmeye karar veren bir çiftin hikayesini konu edinen filmde Okan ile Demet, beş yıldır evli olan fakat ilişkileri çok da iyi gitmeyen bir çifttir. Masal gibi başlayan bir evliliğin ardından gittikçe sıradanlaşan hayatlarında heyecan arayan çift evlilik yıldönümlerinde kendilerini büyük bir yanlış anlamanın ortasında bulur.

''Öldür Beni Sevgilim'' ne zaman vizyona girecek?
Beklenmeyen yanlışlıklar sonucu beş yıllık evli olan Okan ile Demet çifti birbirlerini öldürmeye karar verirler. Çiftin yaşadığı komik ve eğlenceli halleri konu edinen ''Öldür Beni Sevgilim'' filmi 1 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek. 

“Hayat Öpücüğü” ve “Mutluluk Zamanı” filmlerine imza atan Şenol Sönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncuları arasında; Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi önemli isimler bulunuyor.