Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Microsoft’tan Windows Phone Kullanıcılarına Kötü Haber

Microsoft’tan Windows Phone Kullanıcılarına Kötü Haber

Windows Phone 8 ile varoluş mücadelesine devam edecek olan Microsoft, geriye dönük uyumluluk konusunda mevcut kullanıcılarını yine hayal kırıklığına uğrattı.

08.08.2012 12:03

Windows Phone 8 ile varoluş mücadelesine devam edecek olan Microsoft, geriye dönük uyumluluk konusunda mevcut kullanıcılarını yine hayal kırıklığına uğrattı.Mobil işletim sistemi Windows Phone’un özellikle Android ve iOS ile rekabet edebilmesi adına eksiklerini son sürat gidermeye çalışan Microsoft, üçüncü şahıs yazılımlar için uygulama içi satın alma desteği sağladığını duyurdu.

    Microsoft’un Wallet Hub adını verdiği ödeme hizmeti ile entegre çalışacak olan uygulama içi ödeme hizmeti, daha önceki bir çok işlevde olduğu gibi geriye dönük uyumluluk adına yine hayal kırıklığı yaratıyor. Microsoft cephesinden gelen bilgilerde sistemin yalnızca Windows 8 ve Windows 8’e özel uygulamalar ile birlikte çalışabileceği bilgisi veriliyor. Dolayısıyla Mango sürümüne ve hatta Windows Phone 7.8 güncellemesine ulaşabilen cihaz sahipleri bu özellikten faydalanamayacak. Bu da an itibariyle satışa sunulmuş tüm Winows Phone tabanlı cihazların demode kalacağı anlamını taşıyor. Android İşletim Sistemine Sahip Uygun Fiyatlı 10 Akıllı TelefonYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil