Micheal Mann "Büyük Hesaplaşma" filminin öncesini anlatan romanı beyazperdeye uyarlayacak!

1995 yapımı olan "Büyük Hesaplaşma" filminde Al Pacino ve Robert De Niro gibi iki usta isim bir araya gelmiş ve film kitleler tarafından oldukça beğenilmişti. Sonrasında çok sevilen farklı projelere de imzasını atan Micheal Mann, şu sıralar Büyük Hesaplaşma filminin öncesine dönüş yapan bir roman ile yakından ilgilendiğini duyurdu. Romanı beyazperdeye taşımayı düşünen yönetmenin nasıl bir film ortaya koyacağı merak ediliyor... 

Yayınlanma Tarihi: 21.05.2020 16:48
Değiştirme Tarihi: 21.05.2020 16:50
Micheal Mann 'Büyük Hesaplaşma' filminin öncesini anlatan romanı beyazperdeye uyarlayacak!

Micheal Mann, Büyük Hesaplaşma filminde yaşananların öncesine odaklanacak bir roman kaleme almak istediğini yıllar önce duyurmuştu. Karantina süreciyle birlikte, Tokyo Vice'ın çekimlerine de ara verilmesi üzerine, Micheal Mann’in üretim süreci hızlanma fırsatı bulmuş olacak ki romana dair yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde..

Deadline’ın haberine göre, ünlü yönetmen Micheal Mann, sayfaların masasında giderek bir yığın hâlinde yükseldiğini, kitabı bu yılın sonuna kadar bitirmeyi ümit ettiğini müjdeliyor ve başarılı yönetmen, yazdığı metnin yalnızca roman formatında kalmasını istemediğini, beyazperdeye uyarlanmak istediğini de belirtiyor. Şu an için üretim sürecinin hızlandığını söyleyebileceğimiz romanın beyazperdedeki uyarlamasının nasıl olacağı ise şimdiden merak konusu.