Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige, yeni film The Eternals hakkında konuştu

Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige, yeni film The Eternals hakkında konuştu
Yayınlanma Tarihi: 26.02.2019 15:30 | Değiştirme Tarihi: 26.02.2019 15:30

Amerikalı film yapımcısı ve Marvel stüdyoları başkanı Kevin Feige, The Eternals çizgi romanının beyaz perdeye uyarlanması hakkında konuştu. The Eternals'ın çekimlerine 2019 yılının Ağustos ayında başlanacak.

Amerikalı film yapımcısı ve Marvel stüdyoları başkanı Kevin Feige, The Eternals çizgi romanının beyaz perdeye uyarlanması hakkında konuştu. Amerikalı çizgi roman sanatçısı, yazar ve editör olan Jack Kirby'nin 1976 yapımı eserinden uyarlanacak olan filmin yönetmen koltuğunda Chloé Zhao oturacak. 2019'un Ağustos ayında çekimlerine başlanması planlanan The Eternals hakkındaki ilk açıklamalar yapımcı Kevin Feige'den geldi.

Marvel evreni hayranlarının heyecanla beklediği, bir çağın sonunu getirecek olan Avengers: Endgame filminin ardından nelerin geleceği merak konusuydu. Akıllardaki soru işaretlerini gidermeye yönelik bir açıklama yapan Kevin Feige: ''Eternals'ta bir grup var ama biz onlardan takım oluşturmak istiyoruz. Avengers filmlerini yapmadan önce Avengers karakterini ve evrenin ne kadar geniş olduğunu anlatan Guardians of The Galaxy karakterlerini tanıtmıştık. Eternals da bunun gibi olabilir. Filmin en başından bir ekip olmaları, Avengers'a zıt bir şey olacak. Jack Kirby binlerce yıl genişliğinde olan ve daha önce yapmadığımız epik bir hikaye yarattı. Bu nedenle de Endgame'den hemen sonra gerçekleştirmek istiyoruz." sözlerini dile getirdi. 

The Eternals konusu
Marvel evreni yeni filmi The Eternals'ın hikayesi, milyonlarca yıl öncesine dayanıyor, öyle ki Marvel evrenindeki karakterler hatta en eskileri olan Thor'dan bile öncesine... The Eternals hikayesini bilmeyenler için konu kısaca şöyle: Kozmik varlıklar olan Celestials, milyonlarca yıl önce dünyayı ziyerek ederler ve insanlar üzerinde deneyler yaparlar. Celestials varlıkları yapılan deneyler sonucu iki farklı birbirine tamamen zıt ırk yaratır: Eternals ve Deviants ırkları. Eternals ırkı tarih boyunca insanlığı Deviants ve diğer tehditlerden koruyacaktır. Fakat Eternals soyu oldukça azdır...

Avengers: Endgame ne zaman vizyona girecek?
Marvel'ın diğer filmlerinden olan  Captain Marvel 8 Mart 2019 tarihinde, Avengers: Endgame ise 26 Nisan 2019 tarihinde vizyona girecek.