Marvel filmleri için yeni bir dönemin kapısını aralayacak 4. fazın ilk filmi olan Black Widow vizyon tarihi...

Yönetmenliğini Cate Shortland’ın yaptığı ve yapımcılığını Kevin Feige’in üstlendiği Marvel Sinematik Evreni'nin Dördüncü Fazının ilk filmi olan Black Widow'un vizyon tarihi belli oldu.

Yayınlanma Tarihi: 10.03.2020 11:52
Değiştirme Tarihi: 10.03.2020 11:52
Marvel filmleri için yeni bir dönemin kapısını aralayacak 4. fazın ilk filmi olan Black Widow vizyon tarihi...

Marvel Stüdyoları'ndan aksiyon dolu gizli ajan macera filmi “Black Widow”da, Black Widow olarak bilinen Natasha Romanoff, geçmişiyle alakalı tehlikeli bir komplo teorisi ortaya çıktığında, hayatının karanlık yönleriyle yüzleşmek zorunda kalır.Natasha, onu dize getirmek için hiçbir şey tarafından durdurulmayacak bir güç tarafından takip edilirken, bir casus olarak geçmişinin ve Avenger olmasının çok uzun zaman öncesinde kalmış, bozulmuş ilişkilerinin de üstesinden gelmelidir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Scarlett Johansson’un Natasha Romanoff / Black Widow rolü ile tekrar beyaz perdeye döndüğü filmde, Yelena rolünde Florence Pugh, The Red Guardian olarak tanıdığımız Alexei rolünde David Harbour ve Melina rolünde Rachel Weisz filmde karşımıza çıkan bazı isimler. Yönetmenliğini Cate Shortland’ın yaptığı ve yapımcılığını Kevin Feige’in üstlendiği Marvel Sinematik Evreni'nin Dördüncü Fazının ilk filmi olan Black Widow, 1 Mayıs’ta sinemalarda!