Lionsgate filmlerini Youtube üzerinden yayınlayacak. İşte yayınlanacak filmler ve tarihleri...

Sosyal izolasyon dönemi sebebiyle gününü evde geçiren sinemaseverlere Lionsgate film müjdesi verdi. Ünlü yapım şirketi, filmlerini YouTube üzerinden ücretsiz erişime açacağını belirtti. Her cuma günü, Türkiye saatiyle 11:00’de yayınlanacak filmler, sinemaseverler tarafından izlenebilecek. Peki filmler hangileri ve ne zaman yayınlanacak? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 17.04.2020 16:05
Değiştirme Tarihi: 17.04.2020 16:07
Lionsgate filmlerini Youtube üzerinden yayınlayacak. İşte yayınlanacak filmler ve tarihleri...

Ünlü yapım şirketlerinden Lionsgate'in filmlerini YouTube üzerinden yayınlayacağını duyurması üzerine gözler seçilen filmlere çevrildi. Aralarında Açlık Oyunları, La La Land, John Wick ve Dirty Dancing‘in bulunduğu filmler, "Lionsgate Live! A Night at the Movies" isimli seri boyunca, her cuma günü, Türkiye saatiyle 11:00’de yayınlanacak .

Lionsgate, bu kampanyayla sinema sektöründe koronavirüsten etkilenen işçilere yardım etmeye adanmış bir kuruluş olan Will Rogers Motion Picture Pioneers Foundation‘a ilk bağışta bulunacak.

17 Nisan’da Açlık Oyunları, 24 Nisan’da Dirty Dancing, ardından 1 Mayıs’ta La La Land ve 8 Mayıs’ta John Wick gösterilecek.