Kötü Kedi Şerafettin geliyor!

Kötü Kedi Şerafettin geliyor!
Yayınlanma Tarihi: 16.12.2015 12:18 | Değiştirme Tarihi: 16.12.2015 14:07

Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri Kötü Kedi Şerafettin seyircileriyle çok yakında buluşacak! Film 5 Şubat'ta vizyona giriyor.

 

 

Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri Kötü Kedi Şerafettin seyircilerini fethetmek için beyazperdeye doğru hızlı adımlarla ilerliyor.

 

Hem aşkından, hem de mangalından olan bir tekirin neler yapabileceğini traji-komik bir hikayeyle anlatan Kötü Kedi Şerafettin'in etkileyici seslendirme kadrosunda Şero olarak Uğur Yücel, Şero'nun alımlı sevgilisi Misket olarak Demet Evgar, ilhamını Üstün’den alan, intikam ateşiyle yanıp kavrulan çizeri olarak Okan Yalabık, paragöz ev sahibi Hasene olarak Ayşen Gruda, ameliyatla sincap olmak isteyen Fare Rıza olarak Güven Kıraç, Şero’nun babası Tonguç olarak Ahmet Mümtaz Taylan, çöplük martısı Rıfkı olarak Gökçe Özyol, Bakkal Şemistan olarak Cezmi Baskın ve muhabbet tellalı Cemil olarak Yekta Kopan yer alıyor. 

 

Senaryo uyarlamasını Levent Kazak ve Bülent Üstün’ün beraber yaptığı, yönetmenliğini Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal’ın üstlendiği film 5 Şubat'ta seyircileriyle buluşacak! (Beyazperde)