Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Karne Hediyesi En İyi Akıllı Telefonlar

Karne Hediyesi En İyi Akıllı Telefonlar

Ülkemizde an itibariyle satışa sunulmuş olan en iyi akıllı telefonları geniş bir bütçe ölçeğinde derleyerek sizler için bir araya getirdik.

29.01.2013 10:01

Ülkemizde an itibariyle satışa sunulmuş olan en iyi akıllı telefonları geniş bir bütçe ölçeğinde derleyerek sizler için bir araya getirdik. Genç bir nüfus potansiyeline sahip ülkemiz, doğal olarak teknolojik gelişmelerin hızla özümsendiği bir pazar doğal olarak. Her yıl bu dönemde olduğu gibi yine akıllı telefon pazarında ciddi bir hareketlilik söz konusu.

Haber ile ilgili metin girin!.Üreticiler özellikler öğrencileri hedefleyerek akıllı telefon pazarında farklı kampanyalar ile karşımıza çıkıyor. Peki bu ürünlerden hangilerini seçmeli? Bütçe ve işlevsellik doğrultusunda seçilebilecek en başarılı modeller hangileri?Sizler için bir derleme yaptık ve geniş bir fiyat ölçeğinde birçok akıllı telefonu inceleyerek en iyi 10 akıllı telefonu seçmeye çalıştık. Eğer siz de yeni bir akıllı telefon satın almayı daha da önemlisi karne hediyesi olarak seçmeyi planlıyorsanız yazımızın devamında yer alan modelleri görmeden geçmeyin. Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil