Karayip Korsanları serisinin 6. filminde oynayacak isimlerden biri Margot Robbie olacak

Son yılların en popüler kadın oyuncuları arasında yer alan Margot Robbie'nin, Karayip Korsanları serisinin 6. filminde yer alacak başrol oyuncularından biri olacağı belirtildi. Karayip Korsanları serisiyle özdeşleşen ve Kaptan Jack Sparrow karakterine hayat veren Johnny Depp'in ise oynayıp oynamayacağı halen bilinmiyor.  Peki Margot Robbie kimdir? Kaç yaşındadır?

Yayınlanma Tarihi: 27.06.2020 13:30
Değiştirme Tarihi: 27.06.2020 13:30
Karayip Korsanları serisinin 6. filminde oynayacak isimlerden biri Margot Robbie olacak

Avustralyalı genç oyuncu Margot Robbie'nin önümüzdeki yıllarda vizyona girecek olan Karayip Korsanları 6 filminde rol alacağı belirtildi. Hollywood Reporter'da yer alan habere göre Robbie'nin başrollerden biri olacağı kaydedildi. 

Karayip Korsanları'nın yeni filminde dair başka bilgiler yer almazken, şimdilik diğer bilinenler ise Çernobil nükleer faciasını konu alan Çernobil dizisinin senaristi Craig Mazin ve Karayip Korsanları serisinin ilk 4 filminde senaristlik yapan Ted Elliot'ın, serinin yeni filminde görev başında olacakları, yönetmenin ise Joachim Ronning'in olacağı. 

MARGOT ROBBIE KİMDİR? KAÇ YAŞINDA

Margot Robbie'nin Karayip Korsanları filminde yer alacağının belli olmasının ardından birçok kişi ünlü oyuncuyla ilgili bilgileri, Margot Robbie'nin kim olduğu ve hayatıyla ilgili şeyleri merak etmeye başladı. Peki Margot Robbie kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Evli mi? İşte cevabı

2 Temmuz 1990 Avustralya Dalby'de dünyaya gelen Margot Robbie 29 yaşındadır. Annesi fizyoterapist olan babası ise çiftlik sahibi olan Margot Robbie'nin 2 erkek 1 kız kardeşi bulunmaktadır. Annesiyle babası çocukluk yaşta ayrılan Robbie, annesiyle birlikte büyüdü. Babasıyla çok az görüştüğü bişinen Margot Robbie'nin 16 yaşındayken 3 işte birden çalıştığı, drama dersleri alıp Somerset Koleji'nden mezun olduğu biliniyor. Margot Robbie 17 yaşında Melbourne'a taşınarak oyunculuk kariyerine profesyonel bir adım atmış oldu. Margot Robbie, 2014 yılında tanıştığı İngiliz yönetmen Tom Ackerley ile evlendi ve halen birlikteler