Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İşte Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu

İşte Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu

Dünyanın en ince akıllı telefonu unvanı yeniden el değiştireceğe benziyor. Peki Android işletim sistemine sahip bu modelin detayları neler? Hangi üreticinin imzasını taşıyor?

01.05.2013 21:36

Dünyanın en ince akıllı telefonu unvanının sahibi One Touch Idol Ultra modeli ile Alcatel olmuştu. Seçilmiş pazarlarda satışa sunulan bu cihaz, sadece 6.45mm inceliğe sahipti. Bu noktada bir süredir Alcatel’e kafa tutma planları yaptığını bildiğimiz Huawei’nin planları sonunda açığa çıktı.

huawei_ascend_p06_haber1Çin’deki Telekomünikasyon Ürünleri Belgelendirme Merkezi kayıtlarında ortaya çıkan bilgilere göre Huawei Ascend P6 modeli ile bu alandaki unvanın yeni sahibi oluyor. Android 4.1.2 işletim sistemine sahip akıllı telefonun inceliği sadece 6.18mm. Çift sim kart destekli telefonun bu versiyonu muhtemelen sadece Çin’de satışa sunulacak ancak özelleştirilmiş bir versiyon ile Avrupa pazarına adım atılması da muhtemel görünüyor. Huawei Ascend P6-U06 modelinin özellikleri ise şöyle: 4.7inçlik 720p çözünürlüğünde ekran, dört çekirdekli 1.5GHz işlemci, 2GB RAM, 5 megapiksel ana kamera, 32GB dahili depolama alanı. Samsung Galaxy S4 ParamparçaYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil