Irina Shayk ve Kate Upton Samsung İçin Biraraya Geldi

Samsung, Galaxy Note 10.1'in tanıtımı için ünlü model Kate Upton'ı seçti. Fakat Upton'ın tercihi Samsung olmamış gibi görünüyor.

Yayınlanma Tarihi: 27.08.2012 21:53
Değiştirme Tarihi: 27.08.2012 22:01
Irina Shayk ve Kate Upton Samsung İçin Biraraya Geldi
Samsung, Galaxy Note 10.1'in tanıtımı için ünlü model Kate Upton'ı seçti. Fakat Upton'ın tercihi Samsung olmamış gibi görünüyor. Bu aralar hareketli bir dönem geçiren Samsung, hem yeni ürünleri hazırlıyor hem de mevcut ürünlerin tanıtımlarını yapıyor. Bu ürünlerden biri olan Galaxy Note 10.1 için de Samsung, New York'ta düzenlediği etkinlikte seksi modelleri tanıtımına davet etmiş. Popüler İngiliz manken Kate Upton ve C.Ronaldo'nun sevgilisi olarak ünlenen Irina Shayk etkinlikte boy göstermiş.

 

Irına Shayk, Galaxy logolu pano önünde basına poz verirken Kate Upton, Galaxy Note 10.1'i de kullanmayı tercih etmiş. Ürünün en dikkat çekici özelliği olan S-Pen desteğini göstermek için kendi resminin yanına imza atan Upton, cihazla birlikte pozlar vermiş. Fakat etkinlik esnasında çekilen bir fotoğraf, Samsung adına bir talihsizlik yaratıyor. Fotoğrafta Kate Upton'ın tercihini iPhone'dan yana kullandığını görüyoruz.

 

Kate Upton beyaz iPhone'uyla birlikte

Diğer resimler için sonraki sayfalara göz atabilirsiniz. Yazıya ulaşmak için tıklayın